Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego (/Temat-Porzadne-wypozycjonowanie-sklepu-internetowego-155255)

Strony: 1 2 3


Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - Panco122 - 11-03-2018 18:21

Cześć Panowie. Otworzyłem niedawno sklep internetowy i stoję na progu ważnej decyzji. Włożyłem wstępnie parę groszy w pozycjonowanie, troszeczkę na rozruch działałem na adwords, ale na dłuższą metę to nie ma sensu.

Potrzebuje zlecić firmie kompleksowe porządne pozycjonowanie i tu pojawia się problem. Rynek jest tak zalany, że co druga firma to "pseudo-agencja", która wiadomo jak działa. Dlatego też pytanie moje brzmi, czy możecie polecić firmę, bądz kogoś z forum, kto siedzi w pozycjonowaniu na poważnie i chciałby się tego podjąć?

Drugie pytanie dla osób, które korzystały z takich usług. Ceny miesięczne powinny się kształtować w wysokości ...?


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - patttson - 11-03-2018 18:42

Osobiście uważam, że lepiej te pieniądze zainwestować w poradnik nt. SEO, a nie w uslugi Tongue


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - lary1211 - 11-03-2018 20:36

Ja również założyłem niedawno sklep internetowy z wyposażeniem dla domu i płacę 800zł netto/msc za 13 fraz kluczowych (oczywiście konkurencja jest ogromna) - po miesiącu już większość jest w top 100 xD niektóre nawet wbiły w top 20. Nie wiem czy to jest dla Ciebie jakikolwiek odnośnik. Ja odczekam 4 miesiące i zobaczę czy wogóle ma sens ta walka z postawieniem dochodowego sklepu.


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - Panco122 - 11-03-2018 20:53

Pokaż link do sklepu jak możesz. Jakiej firmie zlecałeś pozycjonowanie?


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - Hoolig4n - 12-03-2018 00:16

Z tego co @[Vasaki] pisał kiedyś w swoim dzienniku pracy, to zajmował się wtedy pozycjonowaniem właśnie sklepów internetowych na zamówienie. Może warto do niego uderzyć? Pozdrawiam! Smile


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - lubieminigfarm - 22-08-2018 08:27

(11-03-2018 20:36)lary1211 napisał(a):  Ja również założyłem niedawno sklep internetowy z wyposażeniem dla domu i płacę 800zł netto/msc za 13 fraz kluczowych (oczywiście konkurencja jest ogromna) - po miesiącu już większość jest w top 100 xD niektóre nawet wbiły w top 20. Nie wiem czy to jest dla Ciebie jakikolwiek odnośnik. Ja odczekam 4 miesiące i zobaczę czy wogóle ma sens ta walka z postawieniem dochodowego sklepu.

Obecnie firmy pozycjonujące nie biorą kasy za top 50. Płatności zaczynają się od 2 strony wyników wyszukiwania. Moim zdaniem mocno przepłacasz.


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - TomaszN - 13-09-2018 08:48

Najlepszym sposobem na pozycjonowanie sklepu jest skupienie się na jego asortymencie i zawarcie odpowiednich słów kluczowych w ramach treści tekstowej. Najlepiej jeśli wszystko odbywa się już na etapie projektu ale równie dobrze można zająć się optymalizacją kodu strony już po jej wdrożeniu.


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - MichaelOneDollar - 13-09-2018 10:22

(22-08-2018 08:27)lubieminigfarm napisał(a):  
(11-03-2018 20:36)lary1211 napisał(a):  Ja również założyłem niedawno sklep internetowy z wyposażeniem dla domu i płacę 800zł netto/msc za 13 fraz kluczowych (oczywiście konkurencja jest ogromna) - po miesiącu już większość jest w top 100 xD niektóre nawet wbiły w top 20. Nie wiem czy to jest dla Ciebie jakikolwiek odnośnik. Ja odczekam 4 miesiące i zobaczę czy wogóle ma sens ta walka z postawieniem dochodowego sklepu.

Obecnie firmy pozycjonujące nie biorą kasy za top 50. Płatności zaczynają się od 2 strony wyników wyszukiwania. Moim zdaniem mocno przepłacasz.

Jeśli chodzi o wyposażenie do domów, to budżet 800 zł miesięcznie jest żartem Smile I jak frazy dobiją się do top 5 to zobaczysz czy warto. Obecnie rzadko która firma rozlicza się wyłącznie za wyniki (tak było kilka lat temu).

Powodzenia, ale patrząc na tak niski budżet nie spodziewałbym się kozackich efektów, chyba że te wyposażenie do domu jest jakieś oryginalne i nie ma konkurencji.


RE: Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - Mikey - 13-09-2018 11:28

Podziel się z nami frazami, na które chcesz osiagnac pozycje.


Porządne wypozycjonowanie sklepu internetowego - bubu93 - 18-09-2018 15:48

Niski budżet wcale nie musi oznaczać katastrofy. Generalnie im większy budżet tym potencjalnie szybciej dotrzemy do celu (więcej kontentu, linków, pracy, optymalizacji itd).

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka