Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd dziwne komentarze na blogu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skąd dziwne komentarze na blogu? (/Temat-Skad-dziwne-komentarze-na-blogu-155249)



Skąd dziwne komentarze na blogu? - Miedziany - 11-03-2018 13:36

Witam, mam bloga na wordpressie zwykły, nie jakieś hacki itp tylko normalny blog, co dziennie mam mase komentarzy nie w polskim języku gdzie nie wiem o co chodzi... Skąd one się biorą i po co mi je ktoś dodaje ktoś wie? Dodam jeszcze że wszystkie te komentarze są dodawane do tylko jednego z moich wpisów.
[Obrazek: 545a37a5c06b474b16cbd6ccb703124b.png]


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - precell - 11-03-2018 13:39

Na WP to norma, boty spamujące Cię dopadły ;-) Po co to robią? Po to, żeby linka sobie wcisnąćJerk


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - radek0389 - 11-03-2018 13:39

Ktoś jakimś softem po prostu linkuje na twoim blogu.


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - xdax1 - 11-03-2018 14:04

Miałem kiedyś coś podobnego, używam wtyczek WP-SpamShield (+ Wordfence Security do ogólniej ochrony przed wirusami itd.) i jest git.


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - wrzochal11 - 11-03-2018 14:08

Dokładnie. Najlepiej jakąś wtyczkę antyspamową sobie zainstaluj. Osobiście używam WP-SpamShield. Śmiało mogę polecić. Pięknie wyłapuje taki właśnie spam Smile


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - Miedziany - 11-03-2018 14:18

Ok, dzięki, ja tam te komentarza od razu oznaczałem jako spam i kasowałem, a teraz pobiorę tą wtyczkę i zobaczymy Big Grin Dzięki Wink


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - lijon - 11-03-2018 21:27

Klasyka, przechodził przez to chyba każdy kto prowadził stronki na WP.
Tak jak koledzy wyżej wspomnieli, wtyczka anty spamowa zablokuje boty i po kłopocie.


RE: Skąd dziwne komentarze na blogu? - Miedziany - 11-03-2018 23:33

Zainstalowałem Akismeta bo ta co wymieniliście chyba płatna Big Grin Ale działa więc git, komentarze w spamie od razu lądują Huh Dzięki, temat do zamknięcia Wink


Skąd dziwne komentarze na blogu? - Artinesse - 11-03-2018 23:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.