Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 10-03-2018 21:39

Cześć!

Skoro już tutaj trafiłeś poniżej możesz poznać moją historię...
Kilka dobrych lat temu, czytałem o zarabianiu w internecie. Buxy, Adsurf, założyłem swoje pierwsze strony, portale. Słynny wapacz - tak miałem tam konto i zarobiłem parę złoty. Poszły AdSense wpadło kilka dolarów... Nie wiedziałem jak to optymalizować i zaniechałem temat... Przez kolejne lata tworzyłem dorywczo strony, głównie bazujące na CMSach, postawiłem kilka sklepów i to by było na tyle.
Później era BTC i tutaj zarobiłem już ładne pieniądze ale - to jest kwestia szczęścia, a mniejsza umiejętności.
Następnie kilka lat pracy na etacie (+ obecnie studia) i chęć zrobienia własnego projektu + zainspirowanie @mahuzz > tak oto powstał ten dziennik.

Po lekturze kilku postów, stwierdzam, że chcę na początek zacząć zarabiać na premium sms i skracaniu linków.

Na dzień dzisiejszy jestem po wstępnej lekturze forum. Po kilku intensywnych godzinach czytania i przeglądania zakupiłem mychę do lapka, żeby efektywniej pracować bo zmęczenie dłoni dało się we znaki.Jerk Dziś zarejestrowałem się na sunlead.pl ale niestety po wiadomości do nich na gg nie dostałem odpowiedzi, więc zarejestrowałem się na mylead.pl. Do skracania linków będę wykorzystywał shorte.
Oprogramowanie do FTPów, edycji HTML pobrane i zainstalowane. Narzędzia są - można działać.

Deadline na osiągnięcie celu to koniec 2018. Ale w połowie tego roku zrobimy małe podsumowanie.
Na początek pewnie będzie ciężko ale widzę, że wytrwali zbierają plony z tego co zasiali. Więc SCREW IT, LET'S DO IT!Lol

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - mahuzz - 10-03-2018 21:42

apetyt rośnie w miarę jedzenia Wink powodzenia!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - jackbriggs - 10-03-2018 22:24

Wybrałeś dwie umierające metody zarobkowe, anyway, powodzonka!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 10-03-2018 22:47

(10-03-2018 21:42)mahuzz napisał(a):  apetyt rośnie w miarę jedzenia Wink powodzenia!
Dzięki - Wink

(10-03-2018 22:24)jackbriggs napisał(a):  Wybrałeś dwie umierające metody zarobkowe, anyway, powodzonka!

Rozumiem. W takim razie w jakim kierunku powinienem zerknąć ?
Dzięki! Big Grin


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - dzemba - 11-03-2018 13:41

(10-03-2018 22:47)azontoo napisał(a):  
(10-03-2018 21:42)mahuzz napisał(a):  apetyt rośnie w miarę jedzenia Wink powodzenia!
Dzięki - Wink

(10-03-2018 22:24)jackbriggs napisał(a):  Wybrałeś dwie umierające metody zarobkowe, anyway, powodzonka!

Rozumiem. W takim razie w jakim kierunku powinienem zerknąć ?
Dzięki! Big Grin

Poczytać dzienniki, przejrzeć forum, spojrzeć w tematy z wypłatami i zarobkami. Ot takie podstawowe sprawy przed zaczęciem zarabiania w internecie Jerk2


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Karamber - 11-03-2018 14:11

Po lekturze kilku postów, stwierdzam, że chcę na początek zacząć zarabiać na premium sms i skracaniu linków. ?
Moim zdaniem to dla Ciebie kilka kroków w tył ... no ale kto co woli Wink


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - wrzochal11 - 11-03-2018 14:15

Wszystko kręci się wokół polecania i zdobywania ruchu. Trzeba robić to po prostu skutecznie. Osobiście jeszcze dorzucam do tego umiejętność komunikacji. Też ważna rzecz, chociaż często jest pomijana.
Potem trzeba podpiąć jeszcze wspomnianą wytrwałość oraz powtarzalność i wyniki powinny się pojawiać. Jeśli się nie pojawiają, trzeba szukać przyczyny, bo widocznie coś robimy nie tak.

Powodzenia życzę!


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 11-03-2018 23:44

(11-03-2018 13:41)dzemba napisał(a):  
(10-03-2018 22:47)azontoo napisał(a):  
(10-03-2018 21:42)mahuzz napisał(a):  apetyt rośnie w miarę jedzenia Wink powodzenia!
Dzięki - Wink

(10-03-2018 22:24)jackbriggs napisał(a):  Wybrałeś dwie umierające metody zarobkowe, anyway, powodzonka!

Rozumiem. W takim razie w jakim kierunku powinienem zerknąć ?
Dzięki! Big Grin

Poczytać dzienniki, przejrzeć forum, spojrzeć w tematy z wypłatami i zarobkami. Ot takie podstawowe sprawy przed zaczęciem zarabiania w internecie Jerk2

(11-03-2018 14:11)Karamber napisał(a):  Po lekturze kilku postów, stwierdzam, że chcę na początek zacząć zarabiać na premium sms i skracaniu linków. ?
Moim zdaniem to dla Ciebie kilka kroków w tył ... no ale kto co woli Wink

(11-03-2018 14:15)wrzochal11 napisał(a):  Wszystko kręci się wokół polecania i zdobywania ruchu. Trzeba robić to po prostu skutecznie. Osobiście jeszcze dorzucam do tego umiejętność komunikacji. Też ważna rzecz, chociaż często jest pomijana.
Potem trzeba podpiąć jeszcze wspomnianą wytrwałość oraz powtarzalność i wyniki powinny się pojawiać. Jeśli się nie pojawiają, trzeba szukać przyczyny, bo widocznie coś robimy nie tak.

Powodzenia życzę!

Każdemu z Was dziękuje za odpowiedź. Po paru godzinach lektury forum przemyślałem to i wycofuje się z skracania linków. Szkoda zaczynać z tego poziomu... skoro mam już inne skille.

Dzień zacząłem ok. 10, musiałem odespać wcześniejsze robienie prac na studia. Undecided Potem siłka, inne przyjemności z dziewczyną Jerk2. Około godziny 18 zabrałem się do lektury forum, przeczytałem cały temat dot. wybijaniu resident evil - czyli temat pozycjonowania. Następnie lektura dzienników paru osób, zapoznanie się z backendem mylead. W międzyczasie wpadłem na pomysł związany z domenami... zobaczymy czy uda się z tego coś wyciągnąć..

Odnośnie subów sms, mam kilka pomysłów, żeby przetestować niszę, wszystkie mechanizmy, zacząć zarabiać...


Disclaimer: W początkowych wpisach nie ma zarobków, opisuje tutaj działania mające na celu wystartowanie z zarabianiem - a zdobycie wiedzy na własną rękę jest czasochłonne. Dokumentowanie procesu nauki i budowa systematyczności - temu ma służyć dziennik, więc stay tuned!

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - mrpabl058 - 12-03-2018 01:56

Kroku w tył na pewno nie robisz, bo zaczynasz robić cokolwiek - to się liczy. A optymalny dla siebie sposób wykształtujesz sam, także bądź otwarty na sugestie i działaj Wink


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 12-03-2018 23:57

Dziś rano przed pracą zakupiłem 7 domen, do pomysłu na który wpadłem. Jeszcze dzisiaj dokupię pewnie kilka i wtedy będę mógł coś więcej na ten temat napisać. Na te chwilę coś się dzieje... Ciekaw jestem czy cokolwiek z tego wpadnie. Jeżeli jest ktoś zainteresowany mogę opisać mniej więcej co i jak.

Jeżeli chodzi o metody zarabiania to kolejny dzień lektura forum, kolejne kilka godzin 20~24 poświęcone na zgłębianie tematu, (wyboru metody zarabiania), budowania ruchu, rozkmin dot. ustawy anty zarabiam.com Jerk2
Póki co dniówka - 0zł. Cel na ten tydzień to ogarnięcie notatek i dopytanie odnośnie kilku kwestii związanych z generowaniem trafficu, metod zarabiania. A od poniedziałku konkretne działania mające na celu generowanie zysku poza tymi "domenowymi".

Postanowiłem, że w dzienniku będę informował Was o kosztach.

Inwestycja:
Domeny - 76,20 zł


CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Codziennie i systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności