Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? (/Temat-Czy-ktos-wyplacal-srodki-PSC-przez-ich-strone-155236)



Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - dudko22 - 10-03-2018 15:22

Witam, moje pytanie brzmi czy ktoś korzystał z opcji wypłaty środków PSC na konto bankowe z prowizją 20 złotych? Czy komuś zablokowali środki? Opiszcie swoje przeżycia z psc.


RE: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - krojek - 10-03-2018 16:42

Wypłacałem ponad 300zł
Napisałem do nich maila ze chce wypłacić środki, oni odpisali i podali dwa wyjścia
1. Wypłacam środki i zostaje pobrana prowizja 20zł
2. Wypłacam środki i konto zostaje usunięte
W tym mailu kazali także podać dane do przelewu oraz dlaczego chce wypłacić środki.

Wybrałem opcje 2, poczekałem jakieś 10 dni i kasę miałem na swoim koncie bankowym.
Konto niby usunęli ale ja je ponownie aktywowałem.


RE: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - mrpabl058 - 10-03-2018 22:13

Generalnie złodziejska firma, nie polecam korzystać z ich usług. Potrafią bez powodu zablokować płatność psc i żądają wylegitymowania się w celu odblokowania, to podchodzi pod wyłudzanie danych osobowych.


RE: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - dudko22 - 11-03-2018 01:01

(10-03-2018 22:13)mrpabl058 napisał(a):  Generalnie złodziejska firma, nie polecam korzystać z ich usług. Potrafią bez powodu zablokować płatność psc i żądają wylegitymowania się w celu odblokowania, to podchodzi pod wyłudzanie danych osobowych.

Posiadam kilka zdjęć paragonów paysafecard, a nie uśmiecha mi się korzystanie ze Skrilla bo ta prowizja jest ogromna. :/

(10-03-2018 16:42)krojek napisał(a):  Wypłacałem ponad 300zł
Napisałem do nich maila ze chce wypłacić środki, oni odpisali i podali dwa wyjścia
1. Wypłacam środki i zostaje pobrana prowizja 20zł
2. Wypłacam środki i konto zostaje usunięte
W tym mailu kazali także podać dane do przelewu oraz dlaczego chce wypłacić środki.

Wybrałem opcje 2, poczekałem jakieś 10 dni i kasę miałem na swoim koncie bankowym.
Konto niby usunęli ale ja je ponownie aktywowałem.

Dziękuje bardzo za odpowiedź.


RE: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - fvckyovmickey - 20-01-2020 08:33

Ja osobiście polecam założyć konto na sts, wpłacasz tam psc lub dodajesz środki z mypsc i wyplacasz na konto bankowe bez żadnej prowizji Smile


RE: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - Meblo1234 - 20-01-2020 10:10

(20-01-2020 08:33)fvckyovmickey napisał(a):  Ja osobiście polecam założyć konto na sts, wpłacasz tam psc lub dodajesz środki z mypsc i wyplacasz na konto bankowe bez żadnej prowizji Smile


Do czasu.
Parę razy tak można. Potem blokują środki na 7 dni do wyjaśnienia.


RE: Czy ktoś wypłacał środki PSC przez ich stronę? - Fejster - 20-01-2020 14:49

(20-01-2020 08:33)fvckyovmickey napisał(a):  Ja osobiście polecam założyć konto na sts, wpłacasz tam psc lub dodajesz środki z mypsc i wyplacasz na konto bankowe bez żadnej prowizji Smile
A jeśli wyjaśnienia nie będzie to mogą potraktować to jako fraud. Twoje konto STS online może być zamknięte a środki wypłacone po 5 latach (bo tyle czasu muszą przechowywać twoje dane osobowe i dopiero z ich wymazaniem przelać środki). Oczywiście to jest bardzo rzadka i ostateczna opcja. Z reguły przy blokadzie konta pieniądze są wypłacane od razu.