Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie pytanie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Szybkie pytanie :) (/Temat-Szybkie-pytanie-155223)



Szybkie pytanie :) - Mklip - 09-03-2018 21:15

Witam. Szybkie pytanie. Mam do zainwestowania 100 zł ( taki sobie ustawiłem limit) I chcę to w coś zainwestować żeby w miarę szybko mieć choćby minimalne zyski ale sukcesywnie je zwiększać. Pozdrawiam


RE: Szybkie pytanie :) - Xanter98 - 09-03-2018 21:47

100zl to nic, ja bym kupil konto stazowe na yt i pobawil sie w jakies hacki, a najlepiej to wpasc na wlasna nisze. Tylko z takim budzetem celuj w mala konkurencje lub idz na ilosc Smile

Na olxie mozna dobra kase wyciagnac jak masz pomysl, a za 100 spokojnie zrobisz ogloszenie z promowaniem.


RE: Szybkie pytanie :) - polsketz9 - 23-03-2018 12:10

Wydaje mi się, ze taka kwota do zainwestowania to jednak trochę za mało.. Zgadzam się z Xanter98 Smile Jeśli chcesz "w miarę szybko" mieć zyski to może ruletka? Jest ryzyko - jest zabawa. Oczywiście nie polecam. Zbierz swój kapitał, odłóż sobie trochę i wtedy ruszysz pełną parą.

Pozdrawiam


RE: Szybkie pytanie :) - Watoga - 27-03-2018 09:20

Prędzej bukmacherka jak juz z taka kwota.


RE: Szybkie pytanie :) - pwisniew - 09-08-2018 21:26

Za taką kwotę to sobie lepiej jakąś ksiązkę kup o inwestowaniu.


RE: Szybkie pytanie :) - amidalez - 10-08-2018 21:23

Lepiej odłóż z kilku miesięcy po stówce. Ze stówki, nawet jak będziesz miał 20% to zarabiasz raptem 20 zł. Odejmij od tego koszty opłat, to taka trochę sztuka dla sztuki.


RE: Szybkie pytanie :) - HanSolo - 02-10-2018 20:43

Za 100 zł to wykup sobie jakiś kurs, vloga, albo poprostu wybierz się na jakiś dobry wykład. Najlepsza jest inwestycja w siebie.