Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile (/Temat-500-zl-50-GB-za-przeniesienie-numeru-do-Fakt-mobile-155186)

Strony: 1 2


500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - rachman - 08-03-2018 13:30

Przenieś numer do Fakt mobile (submarka PLAY) i zyskaj BONUS 500 zł, 50 GB netu, rok ważności konta.
Pakiet złotówek (na rozmowy, sms i mmms) i gigabajtów jest ważny 150 dni.

Bonus włączyć można na kilka sposobów, np. kodem: *111*342*1#

Z Bonusu nie mogą korzystać Użytkownicy Play lub Red Bull Mobile.

Regulamin:
https://www.faktmobile.pl/download/regulaminy_biezace/Regulamin-Oferty-Promocyjnej-Przenies-numer-do-FAKT-MOBILE..pdf


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - PremAccHack - 08-03-2018 13:56

Wystarczy spojrzeć w cennik żeby sprawdzić że jest to jedna z najgorszych sieci komórkowych.

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych 19 zł
Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci komórkowych 9 zł

O internecie już nie wspomnę bo trzeba sobie dokupić dodatkowo.


W Orange za 25zł/miesięcznie bez umowy. Mam nielimitowane rozmowy i smsy + ponad 70GB miesięcznie.
Także bez konkurencji i nikt mi nie płaci za reklamę tak jest Wink


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - rachman - 08-03-2018 14:06

@PremAccHack a co to ma wspólnego z promocją??? facepalm

Kto ma nieużywane SIMy może przenieść i mieć kasę i net. Proste Idea

Ja tu piszę o PROMOCJI a nie ofercie chłopaku...


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - PremAccHack - 08-03-2018 14:10

(08-03-2018 14:06)rachman napisał(a):  @PremAccHack a co to ma wspólnego z promocją??? facepalm

Kto ma nieużywane SIMy może przenieść i mieć kasę i net. Proste Idea

Ja tu piszę o PROMOCJI a nie ofercie chłopaku...

Napisałem tylko tutaj komentarz dla tych którzy by ślepo przenosili numer i korzystali z tej pseudo sieci. Kto ma 100x kart zarejestrowanych na siebie może przenosić ja nie widzę tutaj jakiegoś wow.


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - rachman - 08-03-2018 14:20

Ja nie piszę o żadnym wow tylko o możliwości dostania bonusa jak ktoś chce przenieść numer. Jak ktoś chce przenieść główny numer to dokładnie sprawdzi ofertę przed czymś takim i nie będzie sugerować się bonusem przecież w ciemno. No chyba że ktoś jest niedociumkany beka

p.s. tak z innej mańki nie traktuj bonusów jako cyrografów no weź... nie musisz być lojalny i pozostawać jak wykorzystasz ich bonusa beka


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - PremAccHack - 08-03-2018 14:25

(08-03-2018 14:20)rachman napisał(a):  Ja nie piszę o żadnym wow tylko o możliwości dostania bonusa jak ktoś chce przenieść numer. Jak ktoś chce przenieść główny numer to dokładnie sprawdzi ofertę przed czymś takim i nie będzie sugerować się bonusem przecież w ciemno. No chyba że ktoś jest niedociumkany beka

p.s. tak z innej mańki nie traktuj bonusów jako cyrografów no weź... nie musisz być lojalny i pozostawać jak wykorzystasz ich bonusa beka

Jeśli twoim hobby jest przenoszenie się z sieci do sieci to nie mam pytań beka Chyba że tacy ludzie naprawdę są i za głupi bonus przeniosą się do innej sieci.


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - rachman - 08-03-2018 14:27

Przestań bawić się w jasnowidza. Umywasz się do Macieja beka
Zamieściłem promocję i tyle. Wiele osób ma karty SIM dodatkowe służące do rejestracji w różnych serwisach - dzięki promocji można złapać kasę, net i rok ważności konta. Jak nie czaisz że wielu się to przyda to daruj sobie marne żarty.


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - Tidus - 08-03-2018 15:23

To tak jakby byl krem do wziecia za darmo a Ty bys mowil ze inny w nizszej cenie jest lepszy, lol @[PremAccHack]
Promocja jak najbardziej fajna


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - rachman - 08-03-2018 20:57

@Tidus niektórzy wychodzą z założenia że jak coś im się nie przyda, to inni nie potrzebują albo nie umieją tego wykorzystać by na tym zyskać a nie stracić.
Promocja zacna bo bonus nie na miesiąc jak większość promocji a na kilka miesięcy a do tego ważność konta na rok co daje spore pole manewru przy wykorzystaniu dodatkowych SIMów. Kto używa będzie wiedział co z taką promocją zrobić a po zakończeniu można szukać kolejnej. Osoby posiadające wiele kart z pewnością docenią każda promocję Wink


RE: 500 zł, 50 GB za przeniesienie numeru do Fakt mobile - FsocietyTM - 13-03-2018 19:57

Każda "darmowa" rzecz jest warta zachodu dopóki nie trzeba na to poświęcić tyle czasu co nie jest warte wynagrodzenia, ale w tym przypadku jest to wartę, gdyż łatwo można przenieść numer przez internet w minutę, także proszę tu autora nie "heytować" ;D