Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wtyczkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z wtyczkami (/Temat-Problem-z-wtyczkami-155184)



Problem z wtyczkami - mix124 - 08-03-2018 11:22

Witam wszystkich mam problem strona stoi, działa normalnie jednak po audycie mam pare rzeczy do poprawienia np. optymalizacja obrazów jednak zainstalowałem najpierw jedną wtyczkę, później drugą nic one kompletnie nie zmieniły, edytowałem plik .htaccess również tam edycja tego pliku nic nie zmienia, ktoś może powiedzieć co jest nie tak?


RE: Problem z wtyczkami - Barti933 - 08-03-2018 11:47

Czyściłeś cache strony?


RE: Problem z wtyczkami - mix124 - 08-03-2018 11:54

Tak czyściłem


RE: Problem z wtyczkami - Barti933 - 08-03-2018 11:56

Dużo masz tych obrazów? Zawsze możesz pobrać paczkę, którą masz pod błędami na stronie i podmienić pliki ze zdjęciami.


RE: Problem z wtyczkami - mix124 - 08-03-2018 11:58

Nie mam dużo, ale mam napisane że musze zoptymalizować css albo skompresować javascript i kiedy używam wtyczki do tego to nic one nie zmieniają i nadal mam to samo chociaż próbowałem je skonfigurować. tak samo w pliku .htaccess ustawiłem pamięć podręczną a mimo tego nadal mam problem z tym :/


RE: Problem z wtyczkami - sprzetok - 09-03-2018 08:53

Mi na jednym Template pomoglo dodanie do cloudflara i użycie tam opcji cache page 8 dni, i kompresja html,java etc... z 75 wskoczylo mi na 88 punktow. Moze Ci pomoze tez


Problem z wtyczkami - Styler - 09-03-2018 12:27

Jeśli jesteś skory zapłacić za zoptymalizowanie strony to zapraszam na PW.