Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU (/Temat-CryptoTab-BTC-za-przegladanie-INTERNETU-155120)

Strony: 1 2


CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - buloniasty - 05-03-2018 13:42

Jest to chyba jeden z prostszych sposobów na zdobycie paru dodatkowych btc po prostu instalujemy wtyczkę która będzie kopać nam BTC podczas przeglądania internetu przez chrome, i wlaśćiwie tyle co jakiś czas sprawdzamy ile mamy uzbieranych BTC i wypłacamy możemy ustawić też z jaka szybkością chcemy kopać (low,normal,high)

ref: https://getcryptotab.com/192803

czysty: https://getcryptotab.com


[Obrazek: cryptotab.jpg]


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - FreeDoge - 05-03-2018 19:32

Jakie minimum wypłaty ?
Wypłaca, jakiś dowód twojej wypłaty ? pod jakąś przeglądarkę inną to działa czy musi być to chrome ?


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - mrpabl058 - 05-03-2018 20:54

I przede wszystkim - ile tego "wykopuje", bo jak ma to być 10 groszy za parę godzin to nie ma sensu się w to bawić


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - buloniasty - 05-03-2018 22:07

tylko pod chrome ,minimalna wypłata 0,00001 BTC
ja osobiscie nie wypłacałem jeszcze ale link mam od znajomego który wypłacał wiec musisz poczekać a podrzuce screena wypłaty


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - Itachi198 - 16-03-2018 20:45

Zastanawiam się czy sobie nie zbierać tych grosików, bardzo katuje to sprzęt?
Nie chciałbym rozwalić sobie laptopa dla 5zł impreza


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - mattxx - 16-03-2018 21:29

Kopanie przez przeglądarkę Smile nie obciąży Ci znacząco sprzętu, przeglądarka jedynie może trochę mulić. To tak teoretycznie, bo w praktyce nie będę próbował Smile


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - buloniasty - 17-03-2018 18:26

ja nie czuje wgl różnicy Wink wszystko pracuje normalnie


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - TheBot - 18-03-2018 13:57

Ten miner prawdopodobnie bazuje na Coinhive , jeśli chcecie kopać , proponuję używać minera bezpośrednio od nich , a nie przez jakąś wtyczkę , za którą autor zabiera Wam % , który wykopiecie ....


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - Captain - 18-03-2018 19:33

To nie ma żadnego sensu. Nawet full kopanie na jednym komputerze jest nieopłacalne, chyba, że ktoś ma najlepszą kartę graficzna dostępną na rynku, a co dopiero w przeglądarce.
Jak ktoś chce się bawić w kopanie to kupuje zestawy po kilka kart graficznych GTX1080 i wtedy można zarobić. Ale nadal nie są to jakieś super kwoty i dopiero po iluś miesiącach od zakupy zwraca się koszt kart.


RE: CryptoTab BTC za przegladanie INTERNETU - TheBot - 19-03-2018 00:18

(18-03-2018 19:33)Captain napisał(a):  To nie ma żadnego sensu. Nawet full kopanie na jednym komputerze jest nieopłacalne, chyba, że ktoś ma najlepszą kartę graficzna dostępną na rynku, a co dopiero w przeglądarce.
Jak ktoś chce się bawić w kopanie to kupuje zestawy po kilka kart graficznych GTX1080 i wtedy można zarobić. Ale nadal nie są to jakieś super kwoty i dopiero po iluś miesiącach od zakupy zwraca się koszt kart.

nie wiem na jakiej zasadzie zadziała ten miner , bo nawet nie mam ochoty go sprawdzać , to śmiech na sali jest Smile ... tak jak pisałem miner na 99% podpięty jest pod Coinhive , który używa CPU do kopania , a ten sposób miningu w 2018 mija się z celem ...
Tak jak piszesz , najefektywniejsze kopanie jest na GPU , a czy to się zwróci czy też nie nigdy nie wiadomo , Bóg wie co się może stać z wykopaną walutą w przyszłości Smile