Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepsza giełda lub kantor do kryptowalut w wersji polskiej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Najlepsza giełda lub kantor do kryptowalut w wersji polskiej? (/Temat-Najlepsza-gielda-lub-kantor-do-kryptowalut-w-wersji-polskiej-155097)



Najlepsza giełda lub kantor do kryptowalut w wersji polskiej? - lew23 - 04-03-2018 17:02

Witam potrzebuje giełdy lub kantoru z największą ilością kryptowalut w języku polskim. Chciałbym inwestować również w niszowe kryptowaluty. Jest możliwość przetłumaczenia z translatora giełdy zagranicznej, ale to chyba ryzykowne jest jeśli nie znam dobrze języka obcego . Chciałbym zainwestować na rok czasu krytowaluty o wysokim potencjale zysku i po roku wymienić na złotówki. Czy jeśli jest to inwestycja długoterminowa to kupić je na giełdzie czy kantorze i gdzie je później wymienić jeśli będe chciał zakończyć inwestycje? Dla bezpieczeństwa lepiej zakupić jakiś przenośny pendrive żeby przechować kryptowaluty? Dziękuje pozdrawiam


RE: Najlepsza giełda lub kantor do kryptowalut w wersji polskiej? - Captain - 04-03-2018 19:20

Ten pendrive wydaje się dobrym pomysłem. Jesli kupujesz kryptowaluty długoterminowo i za duże pieniądze to lepiej je trzymać u siebie bo z giełdami to już różne rzeczy się działy.


RE: Najlepsza giełda lub kantor do kryptowalut w wersji polskiej? - mattxx - 04-03-2018 19:27

Cześć, zerknąłem sobie na Twoje tematy na forum, bo kojarzę Ciebie z przeróżnych pytań odnośnie inwestycji kapitału, otwieraniu biznesów itp. Próbujesz swoich sił na wielu płaszczyznach i to nie jest złe, ale pytasz i pytasz, szukasz rozwiązania, jakiegoś złotego środka i nic z tego nie wynika. Nie zrozum mnie źle. Przykładowo ten wątek - coś wiesz na temat krypto, ale dalej błądzisz i wnioskuję, że nie wiesz "z czym się to je" i nie ogarniasz tematu.

Poświęć czas na naukę i doskonalenie się w danym temacie. Cierpliwość też się przyda, słomiany zapał już niekoniecznie Smile


RE: Najlepsza giełda lub kantor do kryptowalut w wersji polskiej? - lew23 - 04-03-2018 20:23

Witam. Zaraz będę miał z 7 tys złotych. Moim planem aktualnie jest biznes na zasadach francyzy, który kosztuje 20 tys złotych. Będę musiał zbierać jeszcze z rok czasu. Biznes to mały punkt lodowy całoroczny z rikszy w centrum handlowym w dużym mieście. Podobno obrót jest z tego duży na tyle, że mogą być zyski z 10 tys netto miesięcznie. Moim pomysłem była reinwestycja i postawienie jak najwięcej punktów i czerpać dochód pasywny jak wszystko dopracuje i nie będzie potrzeba żebym ciągle był przy punktach. Natomiast co do kryptowalut wszedłbym w to jeśli faktycznie da się na tym realnie zarobić 1000 % w skali roku. Przyznam się szczerze, że ja mam problemy z opanowaniem tych kryptowalut, ale z tego powodu, że nie wiem gdzie mogę bezpiecznie zakupić i jak przechować te kryptowaluty odpowiednio. Dzisiaj przeznaczyłem ponad pół godziny na kolejne fimiki o kryptowalutach i ogólnie przez jakieś parę miesięcy przeznaczyłem na to parę godzin.Uczyłem się o świecach i jak reagować na wzrost i spadek kryptowalut, ale ja nie chcę zarabiać na minimalnych różnicach tylko wybrać najciekawszą kryptowalute z tego co mówią i podzielić te parę tysięcy na najciekawsze i osiągnąć z 1000 % w skali roku zysku i wymienić na złotówki. Czy lepsza tutaj będzie giełda czy kantor w moim przypadku? Moim celem jest osiągnąć na biznesie naprawdę duży dochód i to milion w górę, ponieważ chcę kupić działkę i postawić dom oraz kupić super samochód na wynajem w weekendy kiedy są śluby i do tego mieć jeszcze ciekawą sumę na kolejną inwestycje. Cele są i mam pomysły jak to osiągnąć. Jak bym reinwestował parę punktów lodowych to bym mógł osiągnąć kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Dajmy na to, że będę miał 4 punkty co będą generować 30 tys dochodu to po 3 latach jestem milionerem. Ten biznes może dać grubo ponad 100 % w skali roku. Myślę o kryptowalutach, bo nie mam kasy na ten biznes i jeśli realnie wzbogacę się po roku to mogę w to chodzić.