Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielojęzyczny strona a pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wielojęzyczny strona a pozycjonowanie (/Temat-Wielojezyczny-strona-a-pozycjonowanie-155083)



Wielojęzyczny strona a pozycjonowanie - Nerdrod2 - 04-03-2018 11:49

Witam, jestem nowy więc przepraszam z góry za moje braki w wiedzy Smile

Teoretycznie gdybym stworzył stronę na wordpressie promującą jakiś produkt / kilka produktów z tej samej branży z wtyczką polylang (lub jakąkolwiek która umożliwia stworzenie kilku wersji językowych)

To pozycjonowało by się ją gorzej niż kilka wersji tej samej strony lecz w różnych językach ?

To rozwiązanie mi pasuję ponieważ chcę zacząć z promowaniem przez social media, a gdy strona zacznie przynosić zyski zajął bym się SEO Smile


RE: Wielojęzyczny strona a pozycjonowanie - norbert000 - 21-04-2018 18:46

Najlepiej mieć dwie osobne strony z odpowiednimi domenami, profesjonalne tłumaczenia każdego tekstu, a wtedy pozycjonowanie będzie odbywać się prawidłowo. Bot google skanujac stronę wielojęzyczną trafiając na teksty w różnych językach nie wie jak ją sklasyfikować.


RE: Wielojęzyczny strona a pozycjonowanie - rsh - 07-06-2018 12:58

lepiej oddzielne domeny