Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na pożyczkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na pożyczkach (/Temat-Zarabianie-na-pozyczkach-155043)



Zarabianie na pożyczkach - Karciarz - 02-03-2018 11:23

Cześć,

Mam znajomego, który zarabia na pożyczkach. Tłumaczył mi to tak, że wszystko odbywa się w programie partnerskim. Ma chętne osoby, które biorą kredyt online bez żadnych dodatkowych opłat. Spłacają. A od z tego programu dostaje kasę, rozlicza się i dany procent wysyła do gościa, który wziął kredyt.
Czy to wszystko jest legalne? Przykładowo Kowalski bierze pożyczkę spłaca i sprawa załatwiona. Czy to jest za piękne, aby mogło być prawdziwe?

PS. nie wiem czy wybrałem dobry temat.


RE: Zarabianie na pożyczkach - Pocket - 02-03-2018 11:30

Money2money
Comperialead
Mozna rejestrowac konta bankowe brac darmowe pożyczki itp a dostaje sie prowizje potestuj programySmile


RE: Zarabianie na pożyczkach - travelt - 02-03-2018 12:36

Śmierdzi lichwą z daleka


RE: Zarabianie na pożyczkach - rachman - 02-03-2018 17:13

To jest tak zwany ruch motywowany i jest najczęściej zakazany - czasem wprost w regulaminie, czasem gdy zapytasz opiekuna programu dowiesz się o tym. To teoria - bo mimo to wielu tak wynagradza. Choć coraz częściej z tego co obserwuję zdarzają się doniesienia na takie osoby.
Firmy i banki (spotykałem nawet sklepy) nie często godzą się na ruch motywowany bo zależy im na realnych, powracających klientach a nie na "jednorazowcach" którzy wezmą po stówce pierwszą (często promocyjnie darmową) pożyczkę/kredycik wyłącznie dla wynagrodzenia a potem pełnopłatnych pożyczek/kredytów nie będą już brać bo nic za to nie dostaną.
Legalność zależy od zgody danego reklamodawcy - jeśli w opisie masz zaznaczone ze dopuszczalny jest ruch motywowany możesz tak robić, jak nie ma info możesz zapytać opiekuna programu. W przypadku wykrycia tego typu działań możesz narazić się na różne nieprzyjemności. Mało kto czyta regulaminy, wielu kozaczy, większości się udaje więc proceder kwitnie Wink Sam decyduj o tym jak działasz - bo ty na tym zarobisz albo stracisz.

Przykładowy zapis z ebrokera:
Cytat:... 9. Partner zobowiązuje się do niepodejmowania działań, mających na celu wyłudzanie Wynagrodzenia Partnera, w szczególności:
...
c. oferowanie korzyści materialnych w zamian za skorzystanie z danego produktu lub usługi, wykorzystywanie kontaktów do znajomych i bliskich,