Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Minimum 100zł dziennie z internetu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Minimum 100zł dziennie z internetu. (/Temat-Minimum-100zl-dziennie-z-internetu-155019)



Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 28-02-2018 21:30

Witajcie! Z tej strony Jakub Pieszczochowicz i w tym dzienniku będę regularnie dzielił się z Wami wynikami mojej pracy w internecie Cool

Ogólnie tematem zarabiania przez internet zajmuję się od ponad 2 lat. Pierwszy rok to było testowanie, popełnianie błędów, szukanie własnej ścieżki. Przez ten okres owszem zarabiałem, ale były to "GROSZE" Undecided

Pod koniec 2016 roku moja mama oznajmiła mi, że szuka nowego mieszkania i że już najwyższa pora, żebym zaczął sam się utrzymywać. To dało mi mocnego kopa do działania i miesiąc później zarobiłem już pierwsze sensowne pieniądze. Oczywiście nie zrobiłbym tego bez wcześniejszego roku NAUKI. Od tamtego czasu, czyli od początku 2017 roku zacząłem zarabiać PRZYZWOITE pieniądze i w lutym 2017 wyprowadziłem się NA SWOJE. Żeby się jakoś zabezpieczyć "w razie W", zatrudniłem się jako kierowca busa i pracowałem tak do listopada 2017, przy okazji cały czas zarabiając przez internet. Od listopada 2017 utrzymuję się tylko i wyłącznie z zarobków z internetu, sam wynajmuję mieszkanie, sam się żywię i ogólnie finansowo radzę sobie ze Wszystkim SAM Big Grin

Podczas mojej drogi nie znalazłem ŻADNEGO MAGICZNEGO SPOSOBU, dzięki któremu staniesz się bogaty w tydzień, czy nawet w miesiąc.

Wiem tylko jedno - jeśli będziesz wytrwale robić swoje, dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, to po prostu MUSI Ci się udać i tak jest ze WSZYSTKIM. Zobacz, jeśli przykładowo chcesz nauczyć się jeździć na rowerze - nie ma takiego sposobu, dzięki któremu zjesz jakąś magiczną tabletkę i nagle będziesz rowerowym Alfą i Omegą Big Grin Wsiadasz, wywracasz się wiele razy, jeździsz z kimś kto Cię asekuruje i z dnia na dzień, z każdą kolejną jazdą jesteś co raz lepszy, aż w końcu idzie Ci tak dobrze, że nawet już o tym nie myślisz - staje się to po prostu Twoim nawykiem Heart

I nie chcę, żebyś odbierał/a to jako jakieś kołczingowe pieprzenie, po prostu takie są FAKTY i tutaj nie ma z czym dyskutować.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać to po prostu ZACZNIJ i RÓB TO aż nie osiągniesz pożądanych efektów.

Ok, to tyle słowem wstępu, więcej na mój temat możesz dowiedzieć się oczywiście na moich Social Mediach, także jeśli chcecie wbijajcie:

Facebook: KLIK
Instagram: KLIK
YouTube: KLIK
Strona www: KLIK

Myślę, że możemy śmiało już przejść do tematów w których aktualnie działam:

1. Programy Partnerskie (ebroker, money2money, comperialead). Jeśli chcesz zarobić swoje pierwsze pieniądze przez internet nie inwestując ani grosza, wbijaj:

https://www.jakubpieszczochowicz.com/500zl-dla-kazdego

2. FutureAdPro (Revshare):

https://www.jakubpieszczochowicz.com/futureadpro

3. BitClub Network (Kopalnia Kryptowalut):

https://www.jakubpieszczochowicz.com/bitclub


To by było na tyle na tą chwilę, jeżeli coś się zmieni będę oczywiście na bieżąco informował w tym wątku.

Mam nadzieję, że zmotywuję kogoś do działania, tak jak kiedyś ktoś zmotywował mnie - właśnie na tym forum <3

Wszystkiego dobrego no, życzę JAK NAJWIĘKSZYCH ZAROBKÓW i zapraszam do obserwowania mnie Heart

Pozdro Huh


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - lechoo - 28-02-2018 21:48

(28-02-2018 21:30)Kubanoz napisał(a):  :

1. Programy Partnerskie (ebroker, money2money, comperialead). Jeśli chcesz zarobić swoje pierwsze pieniądze przez internet nie inwestując ani grosza, wbijaj:

Mam pewną propozycję i pomysła. Wbijaj na PW


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 28-02-2018 21:57

Dotychczasowe wyniki:

1. Programy Partnerskie. Wrzucam tylko wynik z Comperii, gdzie działałem na samym początku przez kilka miesięcy, później zrezygnowałem z tego programu i przerzuciłem się na eBroker + m2m. Wyniki z tych programów znajdziecie TUTAJ.

[Obrazek: Comperia_Wyniki.png]

2. FutureAdPro:

[Obrazek: FAP_wyniki.png]

3. BitClub:

[Obrazek: Bit_Club_Wyniki.png]


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - twardy - 28-02-2018 22:00

Zaloz konto w programie partnerskim z mojego linka a powiem Ci, ktore darmowe konta zalozyc i ktore darmowe pozyczki wziac ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 28-02-2018 22:03

Oferuję swoim poleconym o wiele więcej niż tylko pokazanie gdzie założyć konta Wink

(28-02-2018 21:48)lechoo napisał(a):  
(28-02-2018 21:30)Kubanoz napisał(a):  :

1. Programy Partnerskie (ebroker, money2money, comperialead). Jeśli chcesz zarobić swoje pierwsze pieniądze przez internet nie inwestując ani grosza, wbijaj:

Mam pewną propozycję i pomysła. Wbijaj na PW

Napisałem Smile


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 01-03-2018 22:54

Dzisiejsze wyniki:

1. FutureAdPro + 40$

[Obrazek: FAP01.png]

2. BitClub + 0.00032 BTC

[Obrazek: BTC01.png]

Dziś został rozstrzygnięty konkurs na moim profilu FB, w którym było do wygrania 100zł. Zamierzam regularnie robić takie akcje, więc jeśli chcecie spróbować szczęścia to zapraszam: https://web.facebook.com/jakub.pieszczochowicz

PS. Wyniki z programów partnerskich będę wrzucał myślę raz lub kilka razy w miesiącu na wypłaty Smile


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 04-03-2018 11:40

W zależności od tego kiedy dojdzie mi przelew na BitBay, dziś albo jutro dorzucam 8000PLN do FutureAdPro i 8000PLN do BitClubNetwork

Tymczasem załączam moje wyniki od ostatniego wpisu:

1. FutureAdPro + 46$

[Obrazek: FAP02.png]

2. BitClub + 0.00063 BTC

[Obrazek: BTC02.png]

Mam w planach kupić laptopa do gier i do pracy do 4500zł - co polecacie i dlaczego?


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 07-03-2018 17:41

Dokupiłem wczoraj kilka AdPacków w FutureAdPro:






RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Kubanoz - 11-03-2018 22:04

Stan konta po tych kilku dniach nieobecności:

1. FutureAdPro: 5245$

2. BitClub: 0.00570 BTC


RE: Minimum 100zł dziennie z internetu. - Zaperr44 - 11-03-2018 23:14

Myślałem, że będzie to jakiś inny dziennik, ale jednak zawiodłem się Tongue
Nie bierz tego do siebie, ale jesteś kolejnym typem na tym forum który zarabia tylko dzięki swoim poleconym bez nich miałbyś fige z makiem a nie zarobek Smile
Typowe gadanie bla bla dołącz do mnie pokaże ci jak zarabiać 182582zł miesięcznie pod warunkiem, że ja zarobię na tobie i wpłacisz kasę na adpacki lub weźmiesz na siebie pożyczkę.