Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści (/Temat-OPINIE-SzybkieLajki-lajki-eu-czy-goophoneshop-Naciagacze-i-Oszusci-155001)

Strony: 1 2


RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści - PiotrAudi - 31-05-2019 10:13

Hej, zarejestrowałem się tutaj po przeczytaniu tego wątku. Czy strona KupLike.pl to także scam i należy do tego samego właściciela co szybkielajki? Kupiłem najtańszy z pakietów jaki mieli (więc dużo nie straciłem) i otrzymałem wiadomość, że jest problem z realizacją usługi oraz żebym wysłał wiadomość poprzez formularz, który nie istnieje. Cóż, właśnie dlatego piszę, żeby powiadomić inne osoby i ostrzec przed kuplike.pl Pieniądze wam znikną i tyle Wink

Mam teraz pytanie, ponieważ chciałbym mimo wszystko wypróbować tej metody do promocji konta na instagramie, czy polecicie sprawdzone serwisy do tego celu? Może być zagraniczny i polski. Jeśli jest gdzieś tutaj wątek z bazą sprawdzonych serwisów, to prosiłbym o link.


RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści - Like24_PL - 06-08-2019 20:03

Osoby wskazane w spółkach brytyjskich tych firm, to słupy? Jako, że stanowię uczciwą i stale rosnącą konkurencje dla tych szemranych serwisów, to naprodukowali pełno fałszywych wpisów na mój temat oczerniając prowadzony przeze mnie sklep. Sprawę oczywiście będę kierował na policje z art. 212 KK a jako, że zawodowo zajmuje się doradztwem podatkowym to też odpowiednie informacje do US będę kierował, jak trzeba to także do brytyjskiego bo ich wyniki finansowe ze sprawozdań na pewno są zaniżone. Potrzebowałbym jednak jak najwięcej informacji o tych Panach, więc jeśli ktoś posiada takowe to proszę o podzielenie się nimi.


RE: OPINIE SzybkieLajki lajki.eu czy goophoneshop - Naciągacze i Oszuści - Admin - 13-08-2019 06:50

Prócz tego co na pw dodam że - nie czekać tylko udać się na policje albo bezpośrednio do prokuratury i działać. Nam na tyle nie zaleźli na skórę by ich gonić, chociaż mamy do nich blisko (to samo wojewodztwo). Nie mniej nie pozwoliłbym na szarganie imienia firmy jak w twoim przypadku, szczególnie jeśli jest to bezpodstawne, gdy sprawa będzie w toku mogą się również ze mną kontaktować. Sporo archiwalnych aktywności/smaczków jegomości mam gdzieś na dyskach. A myślałem że po latach poszli w końcu po rozum do głowy, jednak motto "po trupach do celu" pozostało im po dziś dzień.