Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PrestaShop - Zna ktos? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: PrestaShop - Zna ktos? (/Temat-PrestaShop-Zna-ktos-154998)



PrestaShop - Zna ktos? - Shadecaster2 - 28-02-2018 10:51

Witam serdecznie!

Używa albo używał ktoś z was prestashop?
Jakie opinie macie?

Chce otworzyć sklep internetowy dropshoping i chce użyć do tego prestashopu i moje pytanie czy warto a może inny skrypt? jest jescze shoper ale strasznie dużo ludzi odradza że drogi i zbugowany

Proszę o jakieś porady, opinie osób które miały z tym styczność albo słyszały o tym coś więcej z góry dziękuje Smile


RE: PrestaShop - Zna ktos? - sheko12 - 28-02-2018 11:22

PrestaShop jest rozbudowany, funkcjonalny i nie najtrudniejszy w projektowaniu. Minusem są wysokie ceny szablonów, plusem ich szeroka możliwość konfiguracji. Presta jest cięższym skryptem, dlatego też polecam wykupić mocniejszy, a zarazem pojemniejszy serwer. Zależy też ile produktów chcesz tam trzymać, jak widzisz marketing? ile klientów chciałbyś mieć?

Drugą opcją jest sklep na WordPresie z wtyczką WooCommerce, ale Presta jest bardziej funkcjonalny. Osobiście tworzyłem na Preście sklepy i ja i klienci byli zadowoleni Wink


RE: PrestaShop - Zna ktos? - Shadecaster2 - 28-02-2018 11:37

myśle że na start około 300 produktów, a ilość klientów to nie mam pojęcia ; P będę reklamował na fb ads oraz google ads + seo jak wyjdzie to się zobaczy. Jaka polecasz pamiec przestrzeni hostingu oraz transfer miesieczny? Na start oczywiscie i może jakiś hosting polecasz Smile?

I Lepiej Polski czy zagraniczny hosting?


RE: PrestaShop - Zna ktos? - sheko12 - 28-02-2018 13:24

Sklep zamierzasz tworzyć pod Polskich klientów, czy zagranicznych?

Na twoim miejscu zobaczyłbym oferty https://biznes-host.pl/start/hosting-www/ pakiet Premium+ lub Premium, 300 produktów nie jest źle, myślałem, że kilka tysięcy. Możesz sprawdzić OVH, który obecnie jest jedną z lepszych firm z dobrą jakością swoich serwerów. Tym bardziej, że jedna z ich lokalizacji data center znajduje się w Warszawie.
Firma z Łodzi Kylos.pl posiada w swojej ofercie celowo dostosowany, względem parametrów pakiet dla średnich i dużych sklepów, tylko Kylos bodajże nie ma pełnej kontroli nad serwerownią, raczej dzierżawią, tak więc nie dam Ci gwarancji na ich 100% jakość jaką się chwalą.

Zagraniczne oferty nie są konieczne, w przypadku sklepu potrzebujesz dobrego kontaktu z supportem, np w momencie awarii serwera, telefon będzie niezwłoczny tutaj. Zagraniczny hosting już inaczej do tego podejdzie, chyba, że umiesz Angielski, a telefony do zagranicznych administratorów nie będą dla Ciebie przeszkodą, to jak najbardziej ok Wink

Jeżeli zamierzasz w przyszłości mieć np 2 do 3000 produktów, wtedy serwer dedykowany będzie najlepszą opcją.


RE: PrestaShop - Zna ktos? - Shadecaster2 - 28-02-2018 13:37

sklep będzie pod Polskę ale będą tam ciuchy z Chin czyli podróbki i czy Polskie hostingi nie bedą miały z tym problemu


RE: PrestaShop - Zna ktos? - sheko12 - 28-02-2018 13:58

Nie, Polskie firmy dadzą jak najbardziej radę!


RE: PrestaShop - Zna ktos? - alicja.sz - 28-02-2018 14:10

W dropshipping duże doświadczenie ma platforma Redcart. Ceny są rozsądne i są zawarte w nich integracje z różnymi kurierami, płatnościami i dużo funkcjonalności przydatnych w sklepie. Tutaj możesz poczytać więcej: https://redcart.pl/dropshipping Ostatnio powstała fajna grupa, w której wypowiadają się osoby zainteresowane dropshippingiem. Może tam też ktoś Ci doradzi: https://www.facebook.com/groups/DropshippingPolska/


RE: PrestaShop - Zna ktos? - NeedDolar - 07-03-2018 20:29

Odpisz na gg to Ci podpowiem co nie co Big Grin

edit: i daj mi reputa xd