Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu (/Temat-Batmat-moja-droga-na-szczyt-z-samego-dolu-154992)

Strony: 1 2


Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - batmat1903 - 27-02-2018 22:25

Witam

Kim jestem:
Mam na imię Mateusz. Lat 27. Mam żonę oraz syna(2 lata).

Moja historia:
Zacznę od końca roku 2017. Pracowałem w firmie sprzedającej serwery. Praca ciekawa, ludzie w porządku jednak szefostwo nie do wytrzymania. Końcem roku 2017 straciłem pracę i zostałem z olbrzymim długiem. Od 8 lutego 2018 roku zacząłem na szczęście nową pracę. Jednak moja pasja nie jest praca na produkcji, a niezależność finansowa!

Dlaczego droga od samego dolu?
Ponieważ aktualnie mieszkamy z teściową na wynajętym mieszkaniu a obie wypłaty w 60% przeznaczamy na spłaty długów. Praca kiepska itp...

Motywacja:
Co tu dużo pisać, rodzina przede wszystkim!

Cele:
Żyć z rodziną z poczuciem wolności, bezpieczeństwa i niezależności! Zacząć czytać książki!

Rodzaj zarabiania w internecie:
Afiliacja - do niczego nie czułem takiego pociągu jak do afiliacji

Doświadczenie:
Równe zeru - 3 lata temu próbowałem wszystkiego po trochę, czyli nic się nie nauczyłem. Zarobiłem 200zl w 4 miesiące... (Chciałem już i teraz).

Moje statystyki:

Zarobki na miesiąc: start dziennika/aktualne (etat + e-zarabianie):
3000zl + 0zl = 3000zl / 3000zl + 0zl = 3000zl

Dług początkowy / pozostało do spłaty:
119600zl / 117500zl

Ksiazki przeczytane (cel / przeczytane):
100 / 0

Status zamieszkania (cel / aktualny):
U teściowej / u teściowej

E-zarobki w poszczególnych miesiącach:
02.2018: 0zł ;

Łącznie: 0zł

Kiedy będą aktualizacje to nie wiem, ale postaram się jak najczęściej Smile czy dziennik się spodoba to nie wiem, ale głównie robię to dla siebie.
Aktualnie biorę się za zgłębianie wiedzy na temat afiliacji.

Pozdrawiam serdecznie!


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - MrocznyKILL - 27-02-2018 22:28

Życzę powodzenia i wysokich zarobków a co za tym idzie szybkiej spłaty długu.


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - danoneksss - 27-02-2018 22:29

Powodzenia!
Na pewno będę zaglądał Wink


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - Adaalbert - 28-02-2018 00:42

Co do książek to postaw może na jakość niż na ilość. Szczególnie, że czasu za dużo raczej nie masz Smile. Polecam Gary Vaynerchuk "W marketRingu" Smile


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - dzemba - 28-02-2018 01:21

Mam tylko pytanie, czy nazwa firmy zaczynała się na "I" bo znam doskonale takie jedno miejsce Big Grin


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - batmat1903 - 28-02-2018 07:09

MrocznyKILL i danoneksss
Bardzo dziękuję Smile

Adaalbert
Co do ilości to cel na całe życie Smile za czasów szkolnych nie czytałem, to teraz chce nadrobić. Na pewno sięgnę po tytuł który mi poleciles. Na razie jestem w połowie Fastlane milionera - wielu polecało.

dzemba
Firma na literkę "A" w małej miejscowości słynącej z produkcji płyt wiórowych, blatów i paneli Wink no i za "lepszych" czasów z Woodstock. Jakbyś szukał, to znajdziesz dwie takie firmy i w dwóch niestety robiłem... Za pewne w swoim dzienniku opiszę jak przyjemnie tam było, ale jeszcze nie teraz... Na razie najważniejsze to zgłębiać wiedzę!

No nic, trzeba uruchamiać linię, bo blaty same się nie zrobią Big Grin pozdrawiam!


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - dazy19 - 28-02-2018 09:47

Czym sie dorobiles takiego dlugu ? Biznes nie wypalil czy hipoteka ? Uciekaj od wynajmu to najgorzej wyniszcza finanse nawet do przyczepy kempingowej lecz nie wyniszvzasz portfela Tongue pozdroo i wysokich zarobkow Smile uderzaj w ero nisze z afilacja i szybko splacisz dlug Smile


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - batmat1903 - 28-02-2018 10:49

Nietrafiony rynek + młodziencza naiwność + życie ponad stan = dług.

Najem odpada, już nawet abonamentu na telefon mam dość Big Grin

Dzięki za poradę co do niszy, na pewno skorzystam, ale najpierw muszę nocne zaplecze stworzyć Smile


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - siumi8 - 28-02-2018 11:09

Powodzenia trzymam kciuki


RE: Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu - batmat1903 - 28-02-2018 11:16

Dziękuję Smile