Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co chodzi w programach partnerskich? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: O co chodzi w programach partnerskich? (/Temat-O-co-chodzi-w-programach-partnerskich-154960)

Strony: 1 2


O co chodzi w programach partnerskich? - pawelone - 26-02-2018 17:53

Witam,

Ostatnimi czasu natknąłem się na internecie na strony dotyczące systemów partnerskich.
Dokładnie chodzi mi np. o (nie chcę robić rekalmy): google -> ariel suszak imożliwości.
Czy mógłby ktoś wytłumaczyć w dość krótki sposób o co chodzi w takim przedsięwzięciu i czy rzeczywiście podawane możliwości są osiągalne?

Chciałbym zaczać, ale też chciałbym wiedzieć z czym się tą wiąże.
Wiem że trzeba założyć konta bankowe w kilku bankach tylko co potem??

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - twardy - 26-02-2018 18:18

W pierwszym etapie kaze ci zalozyc konta bankowe z jego reflinkow.
W drugim etapie kaze ci wziac kilka darmowych pozyczek, oczywiscie z jego reflinkow...
Trzeciego etapu nie ma bo koles urywa kontakt ale Ty juz sie nauczyles na czym polega ten model zarobkowy... Sex jeleni.


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - Wojtek574 - 26-02-2018 19:12

Tak jak kolega wyżej mówi tylko czasem w ostatnim punkcie zamiast się zwinac to kaze ci szukać takich samych jeleni jak ty sam ale jak to oni zawsze mówią razem osiągnięcie wszytko XD A tak a propo jak już zobaczyłem jak się ta strona nazywa odrazu widziałem że są to banki zagaduje też że ta osoba zajmuje się również rozwojem osobistym i jest taki oh i ah


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - radek0389 - 26-02-2018 20:46

Zamiast łapać się takich przedsięwzięć, gdzie ewidentnie masz pełnić rolę jelenia, to poczytaj choćby temat rachmana http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753 i sam zacznij działać.


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - rachman - 26-02-2018 23:15

@radek0389 dzięki za przytoczenie mojego poradnika Smile

@pawelone 99% takich stron to łapanki jeleni. Czasem mają fajne sposoby gromadnego zarabiania ... ale co z tego jak najczęściej są one nielegalne i jak dana sieć zostanie poinformowana to buba.
Przeczytaj mój poradnik - jest za free, sporo w nim wiedzy, załapiesz o co chodzi a jeśli zechcesz by ktoś Cię wprowadził to szukaj sam mentorów... z tym że mało kto się w to bawi bo zyski z polecania są stosunkowo nieduże i bardziej opłaca się promować produkty. Opłaca się to tylko oszustom albo mentorom którzy robią duży przesiew (czyli byle leszcza nie uczą chyba ze widzą "potencjał") bo szkoda na to czasu - statystyki są bezlitosne i mało kto z nowych w tym biznesie zostaje a tracić czas na naukę kogoś kto za jakiś czas zakończy współpracę nim zarobimy na tym...


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - JaśnieD - 27-02-2018 09:48

Jest to jak dla mnie najgorszy typ zarobku, ponieważ musisz szukać ludzi-jeleni jak to inni pisali wyżej. Lepiej zastanów się nad innymi rzeczami niż tego typu strony, bo uwierz - nie warto!


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - pawelone - 27-02-2018 17:32

Ok, dziękuję bardzo.
Szczerze, to nawet nie przypuszczałem ze tskie sku******wo jest możliwe, bo wszedlem na to przez.... luźne szukanie ofert pracy na OLX...
Zobaczyłem, zainteresowalem się, poprosiłem o pomoc i teraz wszystko jasne...
Z góry to wyglądało śmierdząco więc zamiast zaczynać cokolwiek wolałem się zapytać i na dobre wyszło.

Poradniki oczywiście przeczytam i w razie wątpliwości, będę pytać.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - rachman - 27-02-2018 19:28

Jak widzisz pośpiech niewskazany w poważnych sprawach najczęściej Wink Niestety olx jak i inne strony są oblegane przez januszy biznesu. Zarówno fejs itp. jak i ogłoszeniowe są pełne tego Undecided


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - wrzochal11 - 27-02-2018 19:59

Jak z kimś chciałbyś współpracować, to zawsze trzeba pytać o konkrety, czyli o to na czym Ty zarobisz i jak miałbyś to osiągnąć. Potem co masz robić, aby te zarobki mogły zacząć się pojawiać co miesiąc.
Jeśli ktoś Ci mówi rzeczy miłe dla ucha, tylko po to żebyś coś dla niego zrobił. Albo, że ma jakiś cudowny system, tylko musisz ślepo podążać za jego wskazówkami, to od razu niech Ci się zapala czerwona lampka, bo tak właśnie robią oszuści!
Boją się pytań, jedyne co potrafią powiedzieć to: "Podążaj bezmyślnie za mną"


RE: O co chodzi w programach partnerskich? - wiemtores - 01-03-2018 15:04

Takie programy partnerskie wolę omijać szerokim łukiem. Szukają tylko jeleni. Obawiam się, że można mieć z tego niezłe kłopoty.