Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony z płatnymi typami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Strony z płatnymi typami (/Temat-Strony-z-platnymi-typami-154959)



Strony z płatnymi typami - pawelone - 26-02-2018 17:48

Witam,

Wielu z Was którzy interesują się bukmacherką na pewno spotkali się ze stronami na której można kupić płatne typy.
Są oczywiście serwisy jak betrush czy blogabet gdzie są dokumentowane typy poszczególnych osób, jednakże mnie interesują bardziej typy z większymi kursami.
Są to głownie strony zagraniczne, z płatnościami tylko przez portfele itp...

Jak wiadomo jest tak 98% oszustów, co sprawdziłem na sobie ale wierzę że może znajdzie się te 2% sensownych serwisów.
Nie mówię o stronach z fixxami i typami o kursach ~900 ale o np. miesięcznych subskrypcjach gdzie dostajemy 1 typ z kursem 2,0-4,0 i wg. 'statystyk'' na stronach 80-90% tych typów wchodzi.
Sprawdziłem,ze większość zmienia archiwa nawet jak za free dali typ i tego typu rzeczy.

Postaram się z czasem wrzucić linki do tych stron które sprawdziłem (a jest tego masa) i do stron gdzie właściciele nie chcieli dawać testowych/albo się gubili w swoich wypowiedziach itp..

Czy ktoś z was poleca może jakąś uczciwą,solidną stronę z tego typu ofertą?

Pozdrawiam serdecznie


RE: Strony z płatnymi typami - mrpabl058 - 26-02-2018 19:18

Jeśli zamierzasz płacić komuś za typy to już przegrałeś. Okej, początkowa skuteczność na takich serwisach może być faktycznie w granicach 80%, ale im dalej w las tym skuteczność spada. Po co taki typer miałby sprzedawać typy, gdyby miał ciągle 90% skuteczności? Pomyśl. Sprzedają te typy, żeby naciągać jeleni, bo zdają sobie sprawę, że bukmacherka jest strasznie niepewna. Zasada jest taka - im dłużej grasz, to po prostu przegrasz, w ostatecznym rozrachunku wygrywa bukmacher. Dosłownie nieliczny odsetek ludzi jest w stanie z tego dobrze żyć, ale tym się raczej nikt nie dzieli Wink


RE: Strony z płatnymi typami - Juhas - 26-02-2018 19:26

blogabet? Idea


RE: Strony z płatnymi typami - Kreatywnie - 26-02-2018 20:04

Na blogabet znajdziesz również serwisy, które opierają się na wysokich kursach. Niepotrzebnie tylko tracisz czas na szukanie i sprawdzanie stron nieweryfikowanych. Sam stwierdziłeś, że jest tego masa, więc tym bardziej powinieneś skupić się na tym, by kogoś polecić rzetelnego a nie skupiać uwagę na oszustach, na pewno nic tym nie wniesiesz, że podasz strony, których nie warto odwiedzać.


RE: Strony z płatnymi typami - pawelone - 26-02-2018 23:00

Super, dzięki za pomoc.

Kreatywnie, mógłbyś podać nicki do serwisów z wyższymi kursami albo kuponami z ok.3 zdarzeniami??
Bardzo by mi to pomoglo.

Z góry dziękuję


RE: Strony z płatnymi typami - Kreatywnie - 27-02-2018 16:40

Odezwij się na skrzynkę i coś się wybierze Smile


RE: Strony z płatnymi typami - elmadzi199 - 25-09-2018 15:11

Dzięki za serwis .