Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? (/Temat-Jaka-aplikacja-na-ktorej-zarabiam-za-pobieranie-gier-154922)



Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - vikeang - 25-02-2018 00:05

Cześć. Szukam aplikacji, na których będę mógł zarobić jakąś sensowną sumę (choć wiem, że nie jest ona duża) za pobieranie aplikacji. Albo innych, na których zarobię. Czasu mogę dziennie poświęcać dużo, wypłata na PayPala, system Android.


RE: Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - Nerdrod2 - 25-02-2018 10:59

AppLike


RE: Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - Xanter98 - 25-02-2018 11:09

Sensownej sumy nie zarobisz na takich aplikacjach, szkoda Twojego czasu.


RE: Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - vikeang - 25-02-2018 17:23

Applike jest spoko, ale nie ma nowych gier.

(25-02-2018 11:09)Xanter98 napisał(a):  Sensownej sumy nie zarobisz na takich aplikacjach, szkoda Twojego czasu.

W takim razie co polecasz? Najlepiej wypłaty na Paypala, czasu mogę poświęcać dużo Smile


RE: Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - patttson - 25-02-2018 17:54

Malo jest poradników na forum? Chocby poradnik broofiego


RE: Jaka aplikacja, na której zarabiam za pobieranie gier? - vikeang - 25-02-2018 22:31

(25-02-2018 17:54)patttson napisał(a):  Malo jest poradników na forum? Chocby poradnik broofiego

Ten sposób nadal działa? Korzystasz z niego? Zaciekawiłem się.