Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k (/Temat-SPRZEDAM-Fanpage-rozrywkowy-27k-154893)



[SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - piotrgk4 - 23-02-2018 12:43

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage 27k lajków "Śmieszne Filmiki" https://www.facebook.com/smiesznefilmiki217/
2.Opis przedmiotu :Fanpage 27k. Aktywnosć całkiem niezła jak na ilość postów która jest wrzucona (Proszę uwzględnić w statystykach). Kontent widać jaki jest. Fanpage zarabiał na subach poprzez linki w komentarzach. Średnio w miesiąc wpada 300-400zł z samych subów. Tym bardziej widać po statystykach że nie osiagnął fanpage niczego większego jeżeli chodzi o wiralki. Dorzucam dodatkowo posty do tej pory zgromadzone w formie filmików i zdjęć (335 sztuk)
3.Zdjęcia :
v
[Obrazek: Ax0Xeyd.png]
v
[Obrazek: wFBFrgA.png]
v
[Obrazek: aLGAeWY.png]
v
[Obrazek: E6JXTZs.png]
v
[Obrazek: YaxKjI9.png]
v
4.Kontakt : PW/GG(podane w profilu)
5.Cena : Minimum 800 zł z powodu wysokiego miesięcznego zwrotu Smile (Nie ma możliwości targowania. Podałem cenę minimalną która by mnie satysfakcjonowała. Jeżeli chcesz się targować odpuść sobie)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy, Paypal, Allegro (wtedy cenna większa z powodu prowizji).

(Jest możliwość przekazania bardziej szczegółowych danych na przestrzeni większej niż okres tygodnia. Zainteresowanych proszę o PW)


RE: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - Tyrkijt - 01-03-2018 10:15

Aktualne?


RE: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - Szalony - 01-03-2018 10:29

27k za 1000zł XDDDDDDD jestem ciekaw ile bym wziął za swój fanpage z 600k like Big Grin cena z koskosu gosciu Smile tym bardziej że te zasięgi to lipka ;s


RE: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - piotrgk4 - 01-03-2018 11:12

@[Tyrkijt]
Tak

@[Szalony] Skoro daje mi to 600zł przychodu miesięcznie za 10-15minut roboty to słaba inwestycja?
Zasięgi są jakie są bo o ten fanpage totalnie nie dbam. Wrzucam gówno i gówno zasięgi są (Co i tak uważam że na 27k to nie najgorsze)


RE: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - Misiał - 01-03-2018 17:50

Skoro tak dobry "zarobek" przy bardzo małym zaangażowaniu to po co to w ogóle sprzedawać? Idea


RE: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - piotrgk4 - 01-03-2018 19:39

@[Misiał] Ponieważ mam inne projekty? Przecież wyżej napisałem że nie mam czasu na znalezieniu postów które by nie były mielone x razy.


RE: [SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - piotrgk4 - 06-03-2018 12:08

Wystarczy przerzucać świeży kontent Smile

Oto ostatnie zasięgi:
[Obrazek: fjMJvCb.png]
v
[Obrazek: v1hsp5W.png]
v
[Obrazek: Yk82FXN.png]

EDIT: 09.03.2018

Nowa cena: 800zł Smile


[SPRZEDAM] Fanpage rozrywkowy 27k - Artinesse - 15-03-2018 14:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.