Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring - OGADS - Konkret - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mentoring - OGADS - Konkret (/Temat-Mentoring-OGADS-Konkret-154854)



Mentoring - OGADS - Konkret - Snaggy - 21-02-2018 00:12

Snaggy - Mentoring Ogads - Nowa Odsłona

Cześć jestem Snaggy, mam 22 lata, pracuje na etat jako Specjalista ds. Marketingu w Polskiej firmie. Pracę dostałem tylko dlatego, że miałem dość obfite cv dzięki nabytym umiejętnościom przez prace właśnie internecie.

Często się śmieję sam do siebie, że przyszedłem do firmy wyciągnięty z podziemia. Konkurowałem z gościem, który skończył studia na Uniwersytecie w tym kierunku, ale zjadłem go praktycznymi umiejętnościami i projektami, które wpisałem w CV. Sam wykształcenie mam średnie, zrezygnowałem ze studiów po 2 latach. Także jeśli interesuje was zarabianie w internecie to na pewno będziecie się rozwijać na wielu przydatnych płaszczyznach.

Koniec Gadania! TEASER!





Wymagania:
- Podpięcie się jako ref do mnie - Nawet jak masz konto! Wystarczy napisać do bena na intercomie i podać moje ID: 17155
- https://ogads.com/?r=17155
- Troszkę chęci

Zapraszam nawet tych nowszych użytkowników, proszę przed startem mentoringu przeczytać kilka topowych poradników na forum. Prowadzę do nich pełne wsparcie jeśli chodzi o narzędzia typu Landing Page, Content Lockery, Grafiki itp. Załatwię to czego potrzebujesz! Oraz oczywiście wsparcie merytoryczne. Podpowiadam, odpowiadam na pytania, mam duży zasób wiedzy poparty doświadczeniem i efektami. Dzielę się również moimi metodami na których można zacząć.

Tych bardziej ogarniętych zapraszam po wsparcie jeśli chodzi o content. Tworze w razie potrzeby strony, grafiki i tego typu rzeczy, wystarczy zlecić na odpowiednim kanale na discordzie.

Mam dostęp do płatnych kursów udemy za darmo! Także codziennie podsyłam linki żeby dodać do swojego konta.

Zainteresowany? Napisz! Dopytaj! Dołącz!

Najlepiej Tu:
DISCORD: https://discord.gg/gnxybVZ
GG: 10283832
PW FORUM







RE: Mentoring - OGADS - Konkret - Noozer - 22-02-2018 09:32

Znam Snaggiego od kilku ładnych lat i z pewnością mogę go polecić.
Wielokrotnie pomagał mi przy Youtube i tworzeniu LP.
Jeśli chcesz zarobić pierwsze pieniądze na OgAds jest to jak najbardziej odpowiednia osoba.


RE: Mentoring - OGADS - Konkret - supercola - 23-02-2018 19:37

Napisane na GG Wink


Mentoring - OGADS - Konkret - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.