Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankieta na studia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ankieta na studia (/Temat-Ankieta-na-studia-154809)



Ankieta na studia - Akaishi909 - 18-02-2018 20:11

Hej, potrzebuje waszej pomocy. Dziewczyna ma na studia przeprowadzić ankietę na temat ludzi niepełnosprawnych intelektualnie. Czy bylibyście tak mili i mogli rozwiązać? Zejdzie wam z tym max 10 minut, a ja przestanę słuchać krakania nad uchem, że ona nie wie komu to rozdać itd. a musi mieć 100 odpowiedzi. Dlatego wyszedłem jej z inicjatywą i zrobiłem to w formie ankiety na google. Z góry dzięki za pomoc.

Ankieta na studia


RE: Ankieta na studia - PremAccHack - 18-02-2018 20:24

3. Jakie jest pochodzenie społeczne Twojej rodziny?

Serio takie pytanie w XXI wieku? Jakiś nicpoń tą ankietę układał.

Za długa i pytania z dupy.


RE: Ankieta na studia - Akaishi909 - 18-02-2018 23:00

Chłopie... nie ogarniesz jej wykładowcy. Gość ma 37 lat, a zachowuje się jak... aaa szkoda słów. 9 razy poprawiała tą wybitną ankietę pod jego wskazówkami...


RE: Ankieta na studia - Xanter98 - 18-02-2018 23:35

Chcialem wypelnic, ale niektore pytania nie maja sensu, a czesto trzeba zaznaczyc wiecej niz jedna odpowiedz.


RE: Ankieta na studia - rachman - 18-02-2018 23:47

Też doszedłem do któregoś punktu i zrezygnowałem bo to żenada... Sory nie dałem rady Wink Napisz do kiedy to ważne może wrócę za jakiś czas...
Pewnie łosioł zapyta skąd ma odpowiedzi to niech powie że była w DPSie...