Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Oddadzą czy nie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Oddadzą czy nie (/Temat-Zamkniety-Oddadza-czy-nie-1548)



[Zamknięty]Oddadzą czy nie - riki - 08-02-2010 11:24

Witam, wie ktoś może czy lockerz bedzie oddawał punkty zdobyte podczas buga strony? Po prawie 3 miesiacach nie nabijania punktów, w koncu zaczeło naliczać niestety od zera. Wie ktos coś w tym temacie?


RE: Oddadzą czy nie - oskar2222 - 08-02-2010 13:32

Misie wydaje ze oni maja te twoje wszystkie punkty ktore licznik ci nie naliczał w bazie danych


RE: Oddadzą czy nie - Magnus - 08-02-2010 16:34

Napisz emaila do nich ...


RE: Oddadzą czy nie - riki - 08-02-2010 17:55

Pisałem do nich dwa razy. Odpisali tylko, ze już wszystko działa ale o oddaniu pktów nie wspomnieli:/


RE: Oddadzą czy nie - RAQ - 09-02-2010 00:35

Też tak miałem, tylko po którejś tam przerwie na naprawę oddali mi wszystkie Wink. poczekaj aż wprowadzą nową wersje.


[Zamknięty]Oddadzą czy nie - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.