Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do Reklam na Forach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bot do Reklam na Forach (/Temat-Bot-do-Reklam-na-Forach-154765)



Bot do Reklam na Forach - prorex3h7 - 16-02-2018 19:07

1.Nazwa przedmiotu : Bot Reklamujący na wszystkich silnikach
2.Opis przedmiotu : Prosty bot umożliwiający masowe tworzenie tematów na forum.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : GG: 49228224
5.Cena : 20-30 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew


RE: Bot do Reklam na Forach - coffee - 27-02-2018 15:07

Ale jak ty to sobie wyobrażasz? Silników jest bardzo dużo, pewnie tysiące. Żeby stworzyć program, który obsłużyłby te wszystkie silniki, to potrzebaby na to setki godzin. Chcesz zapłacic komuś za to 20zł?

Przypomniało mi się, jak kiedyś ktoś dodał ogłoszenie, że szuka programisty, który wykona proste przeportowanie gry. Oferował 1000zł, a chodziło o "przeniesienie" gry league of legends na telefon.


RE: Bot do Reklam na Forach - Czaq - 27-02-2018 15:57

(27-02-2018 15:07)coffee napisał(a):  Ale jak ty to sobie wyobrażasz? Silników jest bardzo dużo, pewnie tysiące. Żeby stworzyć program, który obsłużyłby te wszystkie silniki, to potrzebaby na to setki godzin. Chcesz zapłacic komuś za to 20zł?

Przypomniało mi się, jak kiedyś ktoś dodał ogłoszenie, że szuka programisty, który wykona proste przeportowanie gry. Oferował 1000zł, a chodziło o "przeniesienie" gry league of legends na telefon.
Jeśli prawdą jest co mówisz to nieźle!! Haha Lol
Myślę że autorowi chodziło o 2000-3000zl.


Bot do Reklam na Forach - Majka - 08-10-2018 12:37

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.