Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo (/Temat-Zmiana-telefonu-prosze-o-doradztwo-154756)

Strony: 1 2 3 4


Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 11:24

Witam serdecznie Smile

Obecnie jestem do maja w sieci T-mobile. Telefon jaki obecnie mam to "Samsung Galaxy J5". Telefon mam na abonament. Postanowiłem w niedługim czasie rozstać się z siecią T-Mobile i przejść do PLUSA na abonament, nie pytajcie mnie dlaczego(mam swoje powody)...Po prostu chce zmienić sieć i również telefon na inny-lepszy Smartphon. Oczywiście nie chce płacić wielkich kwot ale jestem w stanie wydać odpowiednią ilość pieniędzy na nowy telefon(oczywiście chciałbym wziąć telefon w ratach). Cena telefonu powiedzmy do 1600 zł.

Chciałbym poprosić znawców oraz osoby, które mają doświadczenie jaki telefon obecnie jest warty uwagi i oczywiście prezentuję się lepiej od mojego aktualnego ? Smile Nie jestem jakimś mistrzem w poszukiwaniu ciekawych telefonów a z pewnością tutaj znajdą się osoby bardziej doświadczone, które mają znacznie większą wiedzę od mojej. Z góry dziękuje za wszelkie propozycję Smile


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - Bulioner - 16-02-2018 11:51

Lg G6 lub Huwaei 10 Lite ! Duża karta pamięci, fajny wygląd, czujnik odcisku palca taki bajerek Smile ja osobiscie nie jestem fanem Samsungów , wiec dla mnie kazdy tel prezentuje sie lepiej Tongue


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - fusek - 16-02-2018 12:05

Wyczuwam reklamę. Pierwszy post i od razu z ofertą na telefon heh


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - Styler - 16-02-2018 12:10

(16-02-2018 11:51)Bulioner napisał(a):  Lg G6 lub Huwaei 10 Lite ! Duża karta pamięci, fajny wygląd, czujnik odcisku palca taki bajerek Smile ja osobiscie nie jestem fanem Samsungów , wiec dla mnie kazdy tel prezentuje sie lepiej
Korzystałeś z Samsunga S8?


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 12:14

Przepraszam bardzo ale gdzie ty widzisz reklamę?? Jeżeli jest coś nie tak to proszę wypikowac co trzeba.
Chciałem po prostu bardzo jasno przedstawić sytuację Wink Zależy mi tylko na opinii i propozycjach użytkowników którzy mają doświadczenie w tej materii.

Oczywiście oferty nie muszą dotyczyć Samsunga. Naprawdę jestem otwarty na wszelkie atrakcyjne propozycje Smile Huawei?? Nigdy nie miałem Wink

Co do Samsunga s8 nie miałem ale on chyba nie mieści się w budżecie czy się mylę?? Tongue

A reszta jakie ma zdanie ?? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i propozycje Wink


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - xdax1 - 16-02-2018 12:40

Nie miał na myśli dosłownie reklamy a szeptaną.

Wracając, Xaomi mają bardzo dobre telefony i tanie.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - Xanter98 - 16-02-2018 12:42

I co ma niby reklamować? Big Grin

Od siebie polecam Huaweia


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - PremAccHack - 16-02-2018 12:50

Szczerzę polecam Tylko Orange jak ktoś mi znajdzie lepszą ofertę to stawiam /piwo

Płacę tylko 28zł (nie abonament tylko zwykła ich usługa)
Mam nielimitowane rozmowy i SMS'y do wszystkich sieci + uwaga 78GB internetu co miesiąc.

Także nie ma konkurencji w tej cenie, a telefon sobie możesz kupić sam wychodzi zawsze taniej niż przy jakiekolwiek umowie.

Tutaj więcej o tej ofercie wystarczy zwykłą karta Orange Free + włączenie pakietu. Wraz ze stażem w sieci 1GB więcej internetu co miesiąc.
Oczywiście musimy doładować konto ci miesiąc za 30zł żeby mógł się pakiet włączyć.
http://bezlimitunakarte.pl/

Tak jak pisałem nie mają konkurencji !

Co do telefonu kupiłbym sobie na twoim miejscu Xiaomi mi6 telefon naprawdę dobry i cena spoko.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 13:24

Dziękuję bardzo wszystkim za opinie. Oczywiście nie powiedziane jest ze na 100 % pójdę do plusa, rozważam naprawdę różne kwestię.

Rozumiem że te 28 zł płacisz co miesiąc?? Czy wygląda to w inny sposób ? Nie ukrywam ze głównym czynnikiem na który zwracam uwagę to cena i internet (potrzebuję to minimum 10 GB miesięcznie)

Co do telefonu to faktycznie Huawei jest warty uwagi względem ceny (rat) którą jestem w stanie zapłacić??

Co do XIAOMI naprawdę nie miałem nigdy z tym modelem do czynienia. Dla mnie ten model/firma oczywiście w perspektywie wyłącznie suchej oceny to jakiś dziwak w perspektywie innych modeli i firm ale tak jak mówię nigdy to nie miałem.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - patttson - 16-02-2018 13:27

1900 masz Samsung S7 Edge, dla mnie spoko wybór