Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od spamera do pozycjonera - Ogads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od spamera do pozycjonera - Ogads (/Temat-Od-spamera-do-pozycjonera-Ogads-154684)

Strony: 1 2


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - thabast - 16-02-2018 14:21

(14-02-2018 00:09)andreneus napisał(a):  Zazdroszczę niszy. Mam tylko jedną gierkę, która mi robi 5 dolarów dziennie, a tak to szukam od kilku dni innej z marnym skutkiem Big Grin
@[andreneus], rynek gier/aplikacji jest ogromny, narzędzi pomocnych przy wyszukiwaniu tak samo. Pomocna jest też analiza statystyk na Ogads - ilość wejść, kliknięć oraz leadów na poszczególnych krajach i ofertach.

@[czainik111], jakie pytanie taka odpowiedz Wink Nie spodziewasz się chyba, że ktoś będzie prowadził Cie za rękę i wszystko pokazywał? Szukałeś poradników na forum lub w internecie? Zacznij od zapoznania się co dany serwis oferuje.


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - andreneus - 16-02-2018 14:32

Ciągle szukam swojej perełki, oczywiście że jest ogromny Big Grin jak dniówki wchodzą?


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - thabast - 16-02-2018 15:06

Różnie, bardziej skupiam się na tym żeby co tydzień wychodziło 200$. Byłoby więcej gdybym miał lepszy sprzęt Wink Jeśli chce pracować nad stronkami to niestety, ale musze ograniczać ilość emulatorów do 1-2 bo inaczej laptop średnio chce ze mną współpracować.


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - szybkikwit - 16-02-2018 17:33

jakie parametry lapka masz ? chcę porównac z moim i ogarnąc ile emulatorów mój uciągnie Smile


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - mklop111 - 16-02-2018 19:07

Mój komp 7 emulatorów pociągnie, gorzej u mnie z niszami Big Grin - 2-3$ dziennie teraz, kiedyś było po 10$ Sad


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - thabast - 16-02-2018 19:48

(16-02-2018 17:33)szybkikwit napisał(a):  jakie parametry lapka masz ? chcę porównac z moim i ogarnąc ile emulatorów mój uciągnie Smile

@[szybkikwit], o ile ram raje rade to procek niestety już nie. i3 2x2.10GHz i 10GB ramu.