Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od spamera do pozycjonera - Ogads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od spamera do pozycjonera - Ogads (/Temat-Od-spamera-do-pozycjonera-Ogads-154684)

Strony: 1 2


Od spamera do pozycjonera - Ogads - thabast - 13-02-2018 01:28

Cześć. Dziennik ma przede wszystkim pełnić formę motywującą mnie do działania. Jak wyjdzie zobaczymy, ale jestem dobrej myśli Wink

Dzięki poradnikowi Broofiego ruszyłem swój leniwy zadek i udało się przytulić trochę łatwych dolarów. Spam w apkach od razu przypadł mi do gustu bo efekty były widoczne już tego samego dnia.

Tak też swoją przygodę w głównej mierze będę opierał o CPI/CPA. Chciałbym to robić bardziej w oparciu o własną stronę i filmy na YT. Kasa ze spamu leci na chwile obecną z półautomatu, więc zamiast wpatrywać się w bota lub nasłuchiwać wpadających leadów można ten czas spożytkować w sensowniejszy sposób Wink Na forum kilka osób podzieliło się ogromną wiedzą z tego zakresu więc w końcu będzie okazja żeby skorzystać.

Jako, że hacki są wiecznie żywe tak też na nich skupię głównie swoją uwagę. Niestety moja wiedza z zakresu programowania jest zerowa więc będę musiał posługiwać się LP dostępnymi w sieci/forum. W sumie nie jest to wielki problem bo dzięki informacji zawartej w tym poście i przy odrobinie zaangażowania uda się przerobić wszystko, a przynajmniej po wstępnych testach mam takie wrażenie. Chociaż nie wiem jeszcze czy taki LP po wrzuceniu na serwer będzie się zachowywał zgodnie z moimi oczekiwaniami Wink

Co na chwile obecną zrobiłem?
• Przy pomocy keywordrevealera przygotowałem sobie kilka nisz z ruchem od 5-20k miesięcznie głównie pod Tier 1. Trudność słów od 0 do 15. Na początek ruszę z dwoma niszami, które mają najmniejszą konkurencję w google i na YT głównie aby na spokojnie wdrożyć się w temat pozycjonowania. Jak będzie dobrze szło to zacznę kolejną już trochę trudniejszą i z większym ruchem.
• Odkopałem stare paczki z LP + ściągnąłem kilka nowszych i nauczyłem się je przerabiać.

Plany na kolejne dni:
• Przygotować LP. Docelowo chce stworzyć dla każdej niszy dwa LP. Klasyczny oraz trochę bardziej rozbudowany z fake chatem/komentarzami/pokazujący wygenerowaną walutą przez innych użytkowników. Jak zacznę mieć jakiś ruch to wtedy będę mógł je sobie zmieniać i sprawdzić co lepiej konwertuje.
• Przygotować dwie strony jedno niszowe, na które wrzucę krótkie artykuły opisujące grę/generator + call to action odsyłające do LP.
• Przygotować dla każdej niszy filmik na TY.
• Pozycjonować
• Znaleźć dwie kolejne nisze pod spam.

Jeśli chodzi o spam to na chwile obecną mam 2-3 w miarę prosperujące nisze, które w zależności od dnia dają w sumie 20-40$ więc jest miło. Niestety jeśli chce coś robić na kompie to więcej jak dwóch noxów nie odpalę, a i na noc zazwyczaj trzeciego nie dorzucam bo lapek się za mocno grzeje i warczy na mnie jak głupi Big Grin

I takie małe dwie wrzutki z wynikami od początku mojej przygody z Ogads:

1. Top 5 krajów
[Obrazek: top5.jpg]

2. Całokształt
[Obrazek: all.jpg]


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - Hoolig4n - 13-02-2018 02:04

(13-02-2018 01:28)thabast napisał(a):  Spam w apkach

Powiesz coś więcej na ten temat? Musiałem przeoczyć... Ofc powodzenia życzę i będę zaglądał. Zapowiada się nieźle Wink


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - thabast - 13-02-2018 02:17

Dzięki serdeczne. Łap link do całego tematu, tak chyba będzie najprościej Wink


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - unluckyunit - 13-02-2018 11:06

Wykorzystujesz opcje Telefon czy PC + Emulator? Ile "rdzeni" masz równocześnie odpalone i ile godzin spam boty działają na dobę?


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - Vikto - 13-02-2018 11:28

Życzę powodzenia, sam jestem właściwie w podobnej sytuacji - zamiast patrzeć w bota i słuchać leadów trzeba by było się zabrać za coś sensowniejszego. Zapowiada się niezłe, będę zaglądał! Big Grin


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - thabast - 13-02-2018 14:28

@[unluckyunit] tylko laptop + 2-3 noxy. Co do czasu działania to różnie, od kilku do 24h. Ogólnie co tydzień staram się dobijać do 200$ i to jest bardziej wyznacznik ile czasu boty mają działać.

@[Vikto] dzięki Wink Ogólnie zawsze chciałem ruszyć ze swoimi stronkami, problemem był czas oczekiwania na efekty i to mnie zniechęcało. Teraz kiedy boty pracują w tle i przynoszą jakieś tam dochody ja mogę spokojnie zająć się tym co przez tak długi czas odkładałem.


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - andreneus - 14-02-2018 00:09

Zazdroszczę niszy. Mam tylko jedną gierkę, która mi robi 5 dolarów dziennie, a tak to szukam od kilku dni innej z marnym skutkiem Big Grin


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - czainik111 - 14-02-2018 16:24

Od czego zacząć przygodę z Ogads ?


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - Xanter98 - 14-02-2018 17:27

Od rejestracji.


RE: Od spamera do pozycjonera - Ogads - czainik111 - 16-02-2018 13:55

Xanter98 - zabłysnąłeś swoją rejestracją Smile