Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aukcje ze zwrotami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aukcje ze zwrotami (/Temat-Aukcje-ze-zwrotami-154677)



Aukcje ze zwrotami - szkot80 - 12-02-2018 19:56

Witajcie.

Mam możliwość brania udziału w akcjach towaru (sprzęt agd, elektronika, meble, maszyny, zegarki, dosłownie wszystko co jest sprzedawane w sklepach) który w większości został zwrócony do sklepu/producenta. Towar przed licytacją można obejrzeć, dotknąć, powąchać Jerk
Z tego co wiem często się zdarza że dana rzecz ma jakąś wadę, czy to wizualną, czy techniczną. Co do sprawdzenia działania elektroniki myślę że nie ma możliwości dokonania tego przed zakupem.
Aukcje nie znajdują się na terenie Polski.
Macie może jakieś pomysły co z tym wszystkim robić? Jak można przekuć to w zarobek?

Dla przykładu:
Lodówka 2-drzwiowa Kenwood, w Polsce warta około 2 tysięcy, sprzedana na aukcji za równowatość 800 zł. Ze zdjęcia produktu, wygląda wszystko ok.

Dowiedziałem się również że sprzęt czasami jest nowy, posiada jednak jakieś wady w postaci wgniotek, rys itp.


RE: Aukcje ze zwrotami - prelude - 12-02-2018 21:11

zobacz na allegro, sprzedają to paletami


RE: Aukcje ze zwrotami - szkot80 - 12-02-2018 23:09

Nie nie, to nie to samo.
To co jest sprzedawane na paletach to zazwyczaj chiński chłam który nawet jak jest nowy i sprawny to jest tani.
Towar o którym mówię to m.in Samsung, Kenwood, ekspresy takie jak Nescafe lub Lavazza, Hotpoint, LG itp.
Wszystko to pochodzi z wystaw lub ze zwrotów aktualnych modeli AGD, RTV itp.
Znalazłem póki co tylko jedną osobę na allegro która sprzedaje te przedmioty, głównie bardzo drogie AGD, które pochodzi z tych aukcji. Na allegro istnieje od ponad 10 lat więc chyba coś się tam opłaca.