Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube rozwój jak się wybić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube rozwój jak się wybić ? (/Temat-Youtube-rozwoj-jak-sie-wybic-154618)



Youtube rozwój jak się wybić ? - TomekGra - 10-02-2018 21:36

Cześć.

Od miesiąca prowadzę kanał "Gamingowy" jak dotąd wstawiłem 60 filmów z grami ale niestety nie przełożyło się to na oglądalność najmniej
2 wyświetlenia najwięcej 700 wyświetleń na filmie.

Wiem że normalnie nie będę się w stanie przebić.

I wpadłem na pomysł żeby kupować po 1 K wyświetleń na film + lajki żeby pozycjonowało filmy jak myślicie widzowie będą przybywać filmy są według mnie dobre oraz mój komentarz na plus.

Zdaje sobie sprawę że w ciągu miesiąca nie przybędzie mi 1.000.000 chciałbym do końca tego roku mieć chociaż 10 K realne ?


Czy może lepiej kupić kanał ?


RE: Youtube rozwój jak się wybić ? - Pocket - 10-02-2018 21:57

Nagrywaj filmy profesjonalnie z dobrą dykcją pokazuj je na grupach tematycznych w social media organizuj konkursy znajdz jakiegoś youtubera, który nagrałby z Tobą jakis odcinek używaj dobrych tagów i opisów zagadaj do znajomych czy by Ciebie nie udostępnili możesz również podziałać z płatnymi fbads traf w jakąś serie gier, która jest w danym momencie niszowa powoli do celu a osiągniesz oglądalność Smile Powodzenia!


RE: Youtube rozwój jak się wybić ? - Mksiak - 10-02-2018 22:04

Tak jak Pocket, mam kumpla, który na początku organizował dużo konkursów ( fake ) ludzie brali udział, ale wygrywał jakiś jego "istniejący" kolega i tak się toczyło z 10 zrobiło się 50, z 50 100 itd. Jak miał już 1000 zaczął pisać do różnych YouTuberów nazwijmy to amatorów, takich co mieli średnio 1000-3000 wyświetleń na filmie i czy któryś chciałby z nim nagrać filmik, 9/10 odmawiało, ale dzięki tym co się zgadzali promował swój kanał na odpowiedni target ( jak kreujesz np WOTa to kieruj na grupy WOTa, a nie np osób oglądających poradniki kulinarne Idea ). Dodatkowo dużo lepszą oglądalność zyskał jak zaczął nagrywać z kamerką i robić show typu na 100 subów odpalał w domu petarde i robił inne jakieś "jajca" Lol


RE: Youtube rozwój jak się wybić ? - TomekGra - 10-02-2018 22:38

Zorganizowałem raz konkurs niestety 10 osób się zgłosiło dałem gierkę wartą 100 zł i kod 30 zł oczywiście wygrali koledzy Big Grin za mało osób reklamowałem się na insta słabo poszło...


RE: Youtube rozwój jak się wybić ? - kukiz87 - 11-02-2018 13:24

Jeżeli będziesz miał dobry content to kanał sam się napędzi, takie jest moje zdanie , na siłę ludzi nie sprowadzisz na swój kanał , albo masz coś co ludzie chcą oglądać albo nie proste. Kiedyś kiedyś bawiłem się w to trochę i sporo ludzi łapałem organizując givewaye na prawie każdym filmie , a nie dawałem nie wiadomo czego , przeważnie jakieś skiny do cs o wartości 1$ do 5$ max albo jakieś doładowania do telefonu.


RE: Youtube rozwój jak się wybić ? - xDyZmAx - 14-03-2018 17:22

Dobre filmy i dobry kontent i duża działalność poza yt grupki różne reklamy w grach współpraca z ytuberami