Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT (/Temat-Profesjonalne-Posty-Na-Twojego-Bloga-FVAT-154616)

Strony: 1 2


Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - Bartolek - 10-02-2018 19:02

Chciałbym Ci dziś przedstawić ofertę, dzięki której otrzymasz profesjonalną zawartość na Twojego bloga od przyszłego tłumacza przysięgłego.


Dlaczego warto skorzystać z moich usług?


Jestem absolwentem studiów filologii angielskiej ze specjalizacją translatorską. Gwarantuje to teksty zgodne z zasadami poprawnego pisania.
Zajmuję się copywritingiem od ponad 4 lat i 99% osób, które się do mnie zwróciły, były zadowolone z otrzymanego contentu. Jestem znanym copywriterem i tłumaczem z innego popularnego forum o zarabianiu.

Usługa realizowana w krótkim czasie (zazwyczaj nie przekraczającym 48h) od czasu POTWIERDZENIA otrzymania materiału, jednak przeważnie jest to krótszy okres.


Cennik:

Wycena tekstów indywidualnie po kontakcie ze mną. Nie każdy tekst czy też nie każde tłumaczenie będą w tej samej cenie. Wiadomo, recenzje gier, teksty o hackach czy inne tego typu treści są łatwe i będą tańsze, aniżeli tłumaczenie specjalistyczne, gdzie dodatkowo trzeba poświęcić czas na zaznajomienie się z tematem oraz ze słownictwem.

Prowadzę działalność gospodarczą, więc na każdy tekst mogę wystawić fakturę VAT.

Zniżki

1. Zniżka dla stałych klientów wynosi 10% *
2. Przy jednorazowym zamówieniu contentu bez Twojego wkładu powyżej 4000 słów zniżka wynosi 12,5%
3. Zniżka dla stałych klientów * przy jednorazowym zamówieniu contentu bez Twojego wkładu powyżej 4000 słów wynosi 15%

* Zniżka dotyczy osób, które nieprzerwanie przez minimum 3 miesiące zamówiły content na sumę 10 000 słów każdego miesiąca (przykładowo 20 tekstów po 500 słów w przeciągu miesiąca)

Zlecenie priorytetowe


Jeżeli zależy Ci na czasie i chciałbyś otrzymać quality content na swoją stronę w przeciągu 12 godzin, złóż zlecenie priorytetowe!

Kosz takiej usługi to 140% ceny wyjściowej


Twoje zadowolenie to mój cel! Jesteś gotowy na sukces?
Nie zwlekaj i zostaw wiadomość na GG: 9847868, wiadomości prywatnej lub e-mail: [email protected].

[/align]


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - Ragnarok - 10-02-2018 23:40

Nie wypowiadałem się dotąd na tym forum, raczej czasem czytuję je sobie hobbystycznie, niż aktywnie się udzielam...

Użytkownika Bartolek znam z innego forum (MC) i korzystałem/korzystam już z jego usług - mogę polecić z czystym sumieniem. Pisze pod podane mu wytyczne, jest terminowy i bardzo kontaktowy. Jakoś w stosunku do ceny jest bez wątpienia więcej, niż "satysfakcjonująca".

Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek wahania - polecam dać mu chociażby 1 tekst na próbę, a sądzę, że nie zawiedzie zaufania i zyska sobie przychylność zlecającego.

Pozdrawiam użytkowników forum, jak również twórcę postu i raz jeszcze - gorąco polecam.


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - zakazanyowoc - 11-02-2018 12:49

Teksty u tego użytkownika zamawiane na innym forum, wszystko wypisał już chyba Ragnarok. Polecam! Huh


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - markus04 - 11-02-2018 14:39

Witam, również korzystałem z usług tego użytkownika i śmiało mogę go polecić. Tłumaczenia wykonane są z wielką starannością i dbałością o szczegóły w bardzo niskiej cenie Smile


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - cristianols - 12-02-2018 13:46

Tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie w bardzo krótkim czasie. Polecam gorąco.


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - Krzyszto96 - 12-02-2018 22:16

Polecam Bartolka! Miły, grzeczny i sympatyczny chłopak Jerk

A co do jego usług. Co tu dużo pisać. Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt, jest często dostępny co sprawia, że odpowiedź jest zazwyczaj natychmiastowa. Potrafi doradzić jeśli mamy jakieś wątpliwości dotyczące jak ma wyglądać Nasz artykuł. Teksty dostępne w dwóch wersjach językowych: polski i angielski. Termin realizacji zamówienia również ekspresowy. Cena jak najbardziej akceptowalna.

Moja ocena: 10/10. Smile


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - Hoolig4n - 13-02-2018 20:02

Jest możliwość byś napisał od zera tekst w innych językach? (francuski, włoski, hiszpański)


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - Bartolek - 14-02-2018 00:17

Oferta tylko PL i ENG


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - ivandzms - 15-02-2018 12:15

Polecam! Nie wiem jak teksty PL, ale ENG bardzo dobre, na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze nie raz będę zamawiał Tongue


RE: Profesjonalne Posty Na Twojego Bloga - FVAT - kamil2227 - 15-02-2018 15:14

Z Bartolkiem już od paru lat współpracuje. Nigdy mnie nie zawiódł. Teksty na bardzo dobrym poziomie i cena również atrakcyjne. Polecam