Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak spieniężyć konto PaySafeCard? (/Temat-Jak-spieniezyc-konto-PaySafeCard-154611)



Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - dudko22 - 10-02-2018 12:30

Witam, z góry mówię że wiem że takich pytań na necie jest milion ale wolę zapytać się raz i uzyskać odpowiedź aktualną. Posiadam konto paysafecard z 320 złotych i chciałbym to spieniężyć, wiem że istnieje opcja wypłaty przez paysafecard na konto bankowe z prowizją 20 złotych ale z tego co wiem, potrafią blokować ludziom środki i każą wysyłać zdjęcia paragonów (ja posiadam tylko kilka). Z tego co wyczytałem można wypłacić też przez Skrill ale prowizja zabija... A buki? Jak to teraz działa? Dalej trzeba obracać? Jak najlepiej to zrobić żeby było bezpiecznie? Dziękuję z góry za pomocSmile


RE: Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - Kamilmm - 10-02-2018 13:46

Wplac skrill ale prowizja 7,5% Sad potem na buka polecam sts i na jakiegos 'pewniaczka' i wyplacasz. Jak masz konto z np z milenium lub ing,mbank to dojdzie w max godzinke, 7dni w tygodniu Wink


RE: Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - dudko22 - 10-02-2018 13:56

(10-02-2018 13:46)Kamilmm napisał(a):  Wplac skrill ale prowizja 7,5% Sad potem na buka polecam sts i na jakiegos 'pewniaczka' i wyplacasz. Jak masz konto z np z milenium lub ing,mbank to dojdzie w max godzinke, 7dni w tygodniu Wink
Wolałbym ominąć buki bo totalnie tego nie ogarniam:/


RE: Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - Damian0820 - 10-02-2018 16:23

Wystaw na forum, może ktoś kupi.


RE: Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - dudko22 - 10-02-2018 16:33

(10-02-2018 16:23)Damian0820 napisał(a):  Wystaw na forum, może ktoś kupi.

Wolałbym nie ryzykować kradzieżą Tongue


RE: Jak spieniężyć konto PaySafeCard? - NieWPelniAnonim - 10-02-2018 17:01

wpłać na skrilla, a potem wymień u jakiegoś zaufanego użytkownika http://zarabiam.com/Forum-Transfery-Gotowki-251