Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego (/Temat-GfK-Moje-zakupy-panel-gospodarstwa-domowego-154599)

Strony: 1 2 3


GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - MaLiN - 09-02-2018 18:35

Przedstawiam Wam serwis, dzięki któremu udało mi się już zgarnąć kilka fajnych gadżetów i to bez żadnego większego wysiłku Wink

Coś o serwisie:
Cytat:Instytut GfK Polonia jest polskim oddziałem Grupy GfK, powstałym w 1990 r. Prowadzimy badania marketingowe dla wszystkich sektorów gospodarki, dostarczając wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji biznesowych.

Grupa GfK

"Wyzwolić głos konsumentów" - ta idea przyświeca całej Grupie GfK, już od jej powstania w 1934 roku. Dziś GfK jest jedną z największych firm badawczych na świecie obecną w ponad 115 krajach. Grupa GfK jest dostawcą informacji wykorzystywanych w różnych sektorach gospodarki, niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji.

GfK Internetowy Panel Konsumencki

GfK między innymi zajmuje się badaniami konsumenckimi, zwanymi też Custom Research. Jednym z badań prowadzonych przez tę część Instytutu jest Internetowy Panel Konsumencki. Tworzą go zarejestrowani uczestnicy, zwani panelistami. Dzięki współpracy z nimi mamy możliwość poznawania zwyczajów zakupowych Polaków.
Uczestnicy panelu raportują na bieżąco zakupy wybranych produktów i usług. Czasami uczestnicy biorą również udział w krótkich ankietach związanych z zakupami.

Ok, ale teraz do konkretów. Jak to wszystko działa?

Każdy z nas robi zakupy, może nie zawsze codziennie ale chociaż z 2/3 razy w ciągu tygodnia. No chyba, że jest nolifem jak @[Coristo] i nie wychodzi z piwnicy Jerk2

Po akceptacji naszego zgłoszenia, dostajemy urządzenie (wysyłane kurierem + cała instrukcja = wszystko za darmo, ale urządzenie nadal jest ich własnością, dają je nam tylko na wypożyczenie), która umożliwia skanowanie kodów kreskowych z produktów, które zakupiliśmy (zakupy na wagę również są skanowane, ale przy pomocy katalogów). Trzeba dodatkowo podać nazwę sklepu, ile wydaliśmy, czy produkt był w promocji itp.

[Obrazek: 2100cec418cc90bc002d83a8bd3390cd.png]

Dodatkowo punkty można zyskać instalując aplikacje na tablecie/komputerze czy też telefonie. Oczywiście taka aplikacja śledzi nasz każdy ruch w necie, choć zapewniają że jest to bezpieczne...

Korzystam z tego już ponad 2 lata i jakoś nie miałem problemów Wink

Punkty można wymienić na nagrody albo gotówkę.

[Obrazek: ff949b00904b0317012d4bb9a67503b0.png]

Jest do wyboru prawie 160 upominków w różnych tematykach:

[Obrazek: 149d55925028cdee22e38ff0d3f362a5.png]

Czy długo zbiera się punkty?

[Obrazek: ae0d7c50185c5c185d4b1ac676f71918.png]

Tu macie moją ostatnią historię.
Za aktywne:
- skanowanie produktów dostaje się 25 punktów / tydzień
- zainstalowana aplikacja na telefonie 10 punktów / tydzień
- zainstalowana aplikacja na komputerze 10 punktów / tydzień

+ dodatkowo pojawiają się różne ankiety, za które również dostaje się dodatkowe punkty. Również nagradzają w formie pieniężnej oraz punktowej za "aktywnych" użytkowników.

Kogo poszukują?
- Jednoosobowych gospodarstw domowych w wieku do 60 lat
- Gospodarstw, w których osoby wnoszące najwyższy dochód (głowy rodziny) są w wieku do 29 lat lub między 50-59 lat.
- Rodzin tworzących 5-osobowe i większe gospodarstwa domowe, bez względu na wiek głowy gospodarstwa domowego.


Link do rejestracji: https://web70.gfk.com/

Trzeba wypełnić ankietę, dopiero na jej podstawie stwierdzą, czy Wasze gospodarstwo domowe spełnia ich kryteria.

Minusy serwisu:
Urządzenie, którym skanujecie produkty musi być stale podłączone do prądu. Oczywiście można robić przerwy, ale chodzi o aktualizacje, które są robione codziennie.

Trzeba chociaż z 3 dni zeskanować nasze zakupy no i żeby było coś na wagę kupione Bo inaczej będą dzwonić i się pytać czemu nic nie skanujemy Sad

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie Wink


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - kornik1945 - 12-10-2018 16:05

Ja nalezę do tego badania z rodziną od ponad 4 lat. W tym czasie wymieniłem punkty na fajny odkurzacz oraz otrzymaliśmy kilka nagród pieniężnych za aktywność. Obecnie nie ma już premii jednak zmienił się system punktowy, dzięki czemu pkt zbiera się szybciej.

U mnie rolę nadzorczą przejęła mama, która wbija większość zakupów. Jest to już dla niej naturalny proces Smile Na początku może się to wydawać nieco czasochłonne jednak po zdobyciu wprawy idzie bardzo sprawnie. Ogólnie nasz udział zaliczam na plus, a już wkrótce odbiorę jakiś kolejny fajny prezent na święta Huh


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - Patek - 12-10-2018 16:38

zarejestrowałem się, zobaczymy Cool


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - chincyk - 12-10-2018 19:27

Byłem tam kiedyś ale zrezygnowałem, jakoś nie mogłem się zorganizować w zbieraniu kodów... teraz chyba jest lepszy skaner, prawda? jak się zpisuje?


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - Kryspin - 12-10-2018 20:05

(12-10-2018 19:27)chincyk napisał(a):  Byłem tam kiedyś ale zrezygnowałem, jakoś nie mogłem się zorganizować w zbieraniu kodów... teraz chyba jest lepszy skaner, prawda? jak się zpisuje?

ja tam jestem od 4 lat na początku miałem skaner podłączony do laptopa ale nie chciał działać więc mam teraz tego do prądu. Link masz w moim opisie tu jak się dostaniesz to wyślą Ci kurierem wszystko.


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - kornik1945 - 18-10-2018 19:23

W tym badaniu podoba mi się również katalog nagród. Jest on bardzo zróżnicowany, bo mamy produkty agd, rtv, elektronarzędzia, przedmioty do kuchni, łazienki, urządzenia do ogrodu, zabawki, artykuły sportowe, karty prezentowe, czy wymiane na gotówkę. Na plus również to, że mamy różną skale punktową, tzn, Ty decydujesz czy chcesz zbierać na jedną cenniejszą nagrodę, czy wolisz kilka mniejszych Smile


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - Milionaree - 09-03-2019 20:16

Strona nadal wysyła nagrody? Ile mniej więcej punktów można zgarnąć w miesiąc? ile zajmuje "zeskanowanie" jednego produktu?
Planuję wysłać zgłoszenie Smile


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - xScigajx - 10-03-2019 12:37

A takie moje pytanie czy GfK Moje zakupy jakoś gryzie się z Klub GfK czyli ten panel ankietowy?
Nie powiem chętnie bym sprawdził jak to działa.


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - kornik1945 - 11-03-2019 09:13

Nie, nie gryzie się. To dwa odrębne badania, chociaż prowadzone pod szyldem GFK Smile


RE: GfK Moje zakupy - panel gospodarstwa domowego - Kryspin - 12-03-2019 07:42

(09-03-2019 20:16)Milionaree napisał(a):  Strona nadal wysyła nagrody? Ile mniej więcej punktów można zgarnąć w miesiąc? ile zajmuje "zeskanowanie" jednego produktu?
Planuję wysłać zgłoszenie Smile

Zeskanowanie 1 produktu? Sekunde Big Grin wypisujesz ilość i cene i tyle.