Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! (/Temat-LikeFB-pl-Zakup-Like-Kup-Like-Polubienia-Instagram-Facebook-Youtube-154591)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - mahuzz - 10-02-2018 19:17

A mi się podoba i to bardzo - przejrzyście wszystko Wink

PS: macie błąd w regulaminie:
Cytat:7. Serwis LikeFB.pl jest działa we współpracy z firmami trzecimi przy realizacji usług.



RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Admin - 11-02-2018 07:51

(10-02-2018 11:41)wachow napisał(a):  Czy jest opcja wogole lajków na fanpage a nie pod komentarzem?

Już są Smile

(10-02-2018 15:43)patttson napisał(a):  Design nie najładniejszy, to fakt Big Grin

jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki Tongue

(10-02-2018 19:17)mahuzz napisał(a):  A mi się podoba i to bardzo - przejrzyście wszystko Wink

PS: macie błąd w regulaminie:
7. Serwis LikeFB.pl jest działa we współpracy z firmami trzecimi przy realizacji usług.

Dzięki za spostrzeżenie, poprawione Tongue

(10-02-2018 08:50)wachow napisał(a):  Ktoś już coś kupił, może się wypowiedzieć? Przy lajkach na fanpage jest 1oo% zagramanicznych czy jakiś odsetek PL również się trafi?

Aktualnie zdecydowana większość zagranicznych, Polska w skali świeta to mała szansa choć przy większej ilości zawsze jakieś lajki wpadną, jeśli fanpage posiada ruch to ładnie się to rozmywa, oferta taka sama jak wszędzie (allegro, konkurencyjne strony) tylko w lepszej cenie. Geotargetować da radę tylko cena się zwiększy aktualnie testuje różne rozwiązania.

Linków klientów Ci podam, ale na twoją prośbę posypałem Ci 35 reakcji serduszek pod tym wpisem: https://www.facebook.com/zarabiamcom/posts/1638676739512201
Profile losowo zagraniczne, wszystkie uzupełnione o zdjęcia i opisy.


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - patttson - 14-02-2018 19:51

Liczyłem na trochę szybsza realizacje dwóch zamówień, 24h a ja bez lików, a to tylko 500 + 100 w kolejce, zależało mi na czasie a teraz widzę ze trzeba zamawiać 2 dni wcześniej bo z 500 like jest 14 Big Grin


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Admin - 14-02-2018 23:20

Generalnie 90% zamówienie jest robione od ręki w ten sam dzień, czasem ze względów technicznych musi trwać to dłużej, dlatego czas na wykonanie wynosi 3 dni robocze, wybacz jeśli czas Cię naglił. Oczywiście jest możliwość wprowadzenia szybszej wersję, ale na to wpłynęłoby też cenę, jeśli pojawi się zainteresowanie takim "expresem" to dodatkowo się go wprowadzi, aktualnie chciałem zredukować cenę na ile to możliwe (czasem niemal nieopłacalne). Pod koniec tygodnia będziemy posiadać kilka dodatkowych kanałów, które umożliwią sprawniejszą realizację.


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - patttson - 14-02-2018 23:55

Szkoda tylko, że pierwsza styczność z serwisem trochę na minus, bo minęło już ponad 24h, a ja nadal nie doczekałem się 1 zamówienia, a co dopiero z drugim. Niestety, zauważyłem, że "od ręki" jakimś cudem pojawiło się te 14 lików, a pozostałe 486 gdzieś utknęło. Rozumiem, że ceny są obniżone, całkiem atrakcyjne (m.in. dlatego zamówiłem), ale można by pomysleć o zmniejszeniu czasu oczekiwania, kosztem lekkiej podwyżki ceny. Z drugiej strony, możliwe, że to pojedyńczy przypadek, nie neguje, po prostu po 24h chciałbym dostać like, bo już jestem przez to na minus. W każdym razie - mógł wystąpić błąd, więc czekam na rozwiązanie sytuacji, bo w mojej sytuacji już "po ptakach" Big Grin


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Lanserek - 15-02-2018 01:42

Co jak co, ale te profesjonalne aktywności użytkowników robią robotę Big Grin Przekonały mnie.

[Obrazek: cc2ba88235bb377ceb5c646b28fbe91b.png]


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Liromir - 15-02-2018 03:16

Dionizy z Toszek Xpokerface


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - patttson - 15-02-2018 20:29

Naprostuje, zaległe like dostałem po ok 35h, a drugie zamówienie po mniej niż 24h + dostałem bonusowe like za zwłokę, dzięki Wink


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Admin - 16-02-2018 09:51

Od wczoraj mamy nowe szybsze kanały dlatego idzie to już znacznie sprawniej Smile


RE: LikeFB.pl - Zakup Like Kup Like - Polubienia Instagram Facebook Youtube! - Mikey - 16-02-2018 16:21

@[Admin] byłem pewien, że macie followersów na Instagrama i już chciałem zamówić ale jednak tych usług nie macie dostępnych... Jak myślisz, uda się Wam to wprowadzić?