Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyświetlenia HR/Suby Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Wyświetlenia HR/Suby Youtube (/Temat-Wyswietlenia-HR-Suby-Youtube-154580)



Wyświetlenia HR/Suby Youtube - TomekGra - 08-02-2018 22:41

Cześć.

Mam do was pytanie znacie kogoś kto sprzedaje wyświetlenia bardzo dobrej jakości na YouTube ?

Zależało by mi żeby był duży ruch oglądnięcia miały kilka minut nagrywam od miesiąca "Gameplay" z gier a jak wiadomo na YT ciężko się jest teraz przebić i niestety muszę sporo zainwestować w swój kanał żeby dało to zamierzone rezultaty według mnie robię bardzo dobre filmy ale nie jestem pozycjonowany.

Mam jeszcze kolejne pytanie mam na tą chwilę około 60 filmów jak rozłożyć najlepiej wyświetlenia ?

Jeśli napisałem posta w złym dziale proszę o przeniesienie.


RE: Wyświetlenia HR/Suby Youtube - Adwez - 08-02-2018 23:13

Sprawdź wyświetlenia na stronce seoclerk (wydaje mi się, że będzie tam najtaniej, oraz najwyższej jakości). Na jeden film minimum 1k wyświetleń, aby się przebić. Nie ukrywajmy, że musisz sporo wydać kasy, aby się wypromować, ale cóż...taki rynek, a konkurencja jest ogromna. Powodzenia! Smile


RE: Wyświetlenia HR/Suby Youtube - TomekGra - 08-02-2018 23:45

(08-02-2018 23:13)Adwez napisał(a):  Sprawdź wyświetlenia na stronce seoclerk (wydaje mi się, że będzie tam najtaniej, oraz najwyższej jakości). Na jeden film minimum 1k wyświetleń, aby się przebić. Nie ukrywajmy, że musisz sporo wydać kasy, aby się wypromować, ale cóż...taki rynek, a konkurencja jest ogromna. Powodzenia! Smile

Ile według ciebie musiałbym kupic pakietów wyświetleń na film ?

Kupić na wszystkie czy tylko na najnowsze ?


RE: Wyświetlenia HR/Suby Youtube - Adwez - 09-02-2018 00:23

Jeden pakiet na film wystarczy (1-1,5k wyświetleń). Na wszystkie nie ma sensu. Rób tak że, gdy danego dnia wrzucisz film, to z automatu kup do niego wyświetlenia. Aby 24h po dodaniu Twojego filmu były już nabite te wyświetlenia. Dorzuć od siebie jeszcze z 20-30 łapek w górę dla lepszego pozycjonowania.


RE: Wyświetlenia HR/Suby Youtube - TomekGra - 09-02-2018 00:39

Mam nadzieje że tyle wystarczy jeśli chodzi o gry to jest trudno Tongue

(09-02-2018 00:23)Adwez napisał(a):  Jeden pakiet na film wystarczy (1-1,5k wyświetleń). Na wszystkie nie ma sensu. Rób tak że, gdy danego dnia wrzucisz film, to z automatu kup do niego wyświetlenia. Aby 24h po dodaniu Twojego filmu były już nabite te wyświetlenia. Dorzuć od siebie jeszcze z 20-30 łapek w górę dla lepszego pozycjonowania.

Mógłbyś kogoś polecić z tej stronki co sprzedaje 1 k HR View w dobrej cenie ?


RE: Wyświetlenia HR/Suby Youtube - Admin - 11-02-2018 20:01

Youtube
8,99zł za 1000 wyświetleń przez jedną minutę
11,99 za 1000 wyświetleń przez (około 2-4 minut)
14,99 za 1000 wyświetleń przez (Powyżej 5 minut)

zwykłe wyświetlenia:
http://likefb.pl/produkt/youtube-wyswietlenia/