Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trochę elektroniki do epalenia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Trochę elektroniki do epalenia! (/Temat-Troche-elektroniki-do-epalenia-154547)



Trochę elektroniki do epalenia! - Czmiel - 07-02-2018 14:27

1.Nazwa przedmiotu : Trochę elektroniki do EPALENIA!
2.Opis przedmiotu : Witam, sprzedam/wymienie sprzęt ze zdjęcia. Ja skończyłem z tym zabawę a akurat że mam auto do naprawy to każdy grosz się przyda:zarabiam.com/link .
Więc mam do zaoferowania:
- SMOK TFV8 - Na parowniku zużyte 3-4 grzałki, był bardzo mało używany, nie przypadły mi tak duże obłoki pary do gustu. Wraz z pudełkiem i wszystkimi akcesoriami od producenta, prócz grzałek które zużyłem. Stan wizualny bardzo dobry, jak techniczny wzorowy.
- WISMEC RX200S (Po aktualizacji do 250W) - Zasilanie troszkę u mnie pracowało, technicznie wszystko działa fajnie, nigdy nie ładowany przez usb (O czym świadczy kurz w wejściu usb), baterie zawsze były ładowane równo zew. ładowarką, "pod korek", myślę że jeszcze trochę posłuży. Stan wizualny jest kiepski, porysowany lakier, miejscami zdarty (dlatego że wpadło mi do głowy go zrobić "na lustro"). Ale spokojnie, z wiesiem jest gumowe etui które zakrywa wszystkie niedoskonałości. Smile W zestawie z pudełkiem i instrukcją.
- Ładowarka jednokanałowa XTAR - Całkowicie sprawna, z pudełkiem. ładowareczka która pozostała po moim mechaniku.
- CLOUPOR MINI BOX - Już tak trochę zabytek, w pudełku wszystko, sprzedaje jako uszkodzony, bo jak dobrze pamiętam rozlutował się gwint i trzeba przylutować, ale tak to działał świetnie. Smile
- Dla zdecydowanej osoby mogę dorzucić rozbitego ijusta2, pęknięty atomizer i wyjęta elektronika.

Przemyślę każdą propozycje ceny/wymiany. "Dostawa" możliwa. Najchętniej sprzedam całość ale mogę się "rozdrobnić"

3.Zdjęcia :
[Obrazek: f0b71cbec05eb4d5med.jpg]
[Obrazek: a47b01335488b6e0med.jpg]
[Obrazek: 1b8ab99e7df74502med.jpg]
[Obrazek: 7bb0a14652fe707bmed.jpg]
[Obrazek: 9ccf22af40a33876med.jpg]
[Obrazek: ac9f28f7d4a0c9bdmed.jpg]
[Obrazek: e528b24efaac4510med.jpg]
[Obrazek: 4bc40739c8cc8fe1med.jpg]
4.Kontakt : PW
5.Cena : 200ZŁ+KW za całość (do negocjacji jeśli się nie rozmyślę).
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Osobiście, auto w małopolsce, koło Nowego Sącza, dokładnie Limanowa.


RE: Trochę elektroniki do epalenia! - JamePERS - 07-02-2018 20:29

sprzedajesz tylko w całości czy jedną sztukę takżę ..


RE: Trochę elektroniki do epalenia! - Czmiel - 08-02-2018 13:09

(07-02-2018 20:29)JamePERS napisał(a):  sprzedajesz tylko w całości czy jedną sztukę takżę ..
Oczywiście, mogę sprzedać na sztuki, wtedy cena do uzgodnienia na pw. Smile


Trochę elektroniki do epalenia! - yazir - 30-03-2018 19:00

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.