Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st oszukuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Shorte.st oszukuje (/Temat-Shorte-st-oszukuje-154531)



Shorte.st oszukuje - danpetrescu - 06-02-2018 22:21

Skracacz shorte.st błędnie zlicza kliknięcia, przypuszczam że celowo. Mam porównanie względem konkurencyjnej firmy i jasno można wywnioskować że portal niesprawiedliwie nalicza wejścia w linki, na naszą niekorzyść. Różnica wynosi 50% czasami 75%. Masakra.

Szkoda, bo kiedyś wyglądali na najlepszych na rynku.
Myślałem że to wina dziwnej domeny ich linków (nieufność klikających) lub powtarzające się IP. Te 2 warianty można wykluczyć. Oni po prostu przycinają na klikach, mało tego wydaje mi się że oszukują ze stawkami również, ale tutaj nie robiłem dogłębnych badań. Omijać szerokim łukiem.
Pozdrawiam.


RE: Shorte.st oszukuje - piotrgk4 - 06-02-2018 22:46

@[danpetrescu]

A jakieś dowody?

Miło jakbyś przedstawił jakieś dowody, statystyki czy chociażby ruch kontrolny uwzględniając błąd statystyczny.

Rozumiem zdenerwowanie z powodu "uciętych" klików ale może wpierw skontaktuj się z shorte.st w celu wyjaśnienia sytuacji.


RE: Shorte.st oszukuje - $Kamil$ - 06-02-2018 22:59

A przypadkiem nie skracasz (konkurencja) > shorte.st > strona docelowa?


RE: Shorte.st oszukuje - danpetrescu - 07-02-2018 19:02

Robiłem kombinacje, ale przejścia nie były bezpośrednio z linku na link. Mam takie porównanie że na wejściu stosowałem shorte.st i konkurencję, a 2 poziom zamiennie. Nawet w tym przypadku jest niekorzyść na tych pierwszych. Serwer z mojej strony zlicza wejścia na konkretne strony to wiem ile było wejść. Może to wina ich algorytmu, ale na razie daję sobie spokój. Z resztą nie widzę by inni skracający używali ich skracacza. Szkoda bo to polska firma i mają fajną obsługę.


RE: Shorte.st oszukuje - mysc - 07-02-2018 19:42

Bierzesz pod uwagę, że osoby z włączonym adblockiem nie są liczone?


RE: Shorte.st oszukuje - danpetrescu - 07-02-2018 20:12

Biorę.