Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejście nr 4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Podejście nr 4 (/Temat-Podejscie-nr-4-154530)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Cokolwiek - dzemba - 05-03-2018 21:00

#chory_to_nie_robie

Edit.

Miał dziś być wpis, ale choroba mnie rozłożyła wiec na razie trochę przystopuje. Powiem szczerze, że pierwszy raz robię taki projekt całkowicie sam, nie miałem pojęcia, że trzeba się tyle przy seo nadłubać Big Grin

PS. Znalazłem nisze przedmiotów na aliexpress gdzie te same przedmioty na allegro schodzą nawet 2 razy drożej, więc by było od 10 do 300 zł na przedmiocie, ale trochę brzydzę się zakładać do tego DG wiec spasuje Tongue kupie może z 2/3 sztuki by mieć na kilka książek Big Grin


RE: Cokolwiek - dzemba - 07-03-2018 16:14

Hej, hej, hejo,
w życiu człowieka zdarzają się takie momenty, kiedy nadchodzą zmiany...

...dobra nie będę smęcił Jerk2 tydzień albo dwa przerwy bo rozesłane CV zaczęły działać, i muszę iść na kilka rozmów i testów. Big Grin jak to się kiedyś pisało na GG zw Smile

PS. a teraz pracowałem nad cashe stronki i kompresją danych przesyłanych.


RE: Cokolwiek - dzemba - 15-03-2018 04:53

Powiem szczerze, że nie wiem co teraz dokladnie z dziennikiem począć, wytlumaczy to poniższa historia.

A zaczęło się to tak...
Po przejściu testów, poszedłem na rozmowę o pracę w poniedziałek, pogadałem z dwoma Panami przez półtorej godzinki i powiedziałem na koniec, że chce 3k PLN na łapę. Powiedzieli, że ktoś się ze mną skontaktuję, myślę ciul trza zacząć CV na poważnie wysyłać. Ale dziś zadzwoniła miła Pani, że mnie chcą przyjąć (jeeee praca) ale, że nie może mi zaproponować stanowiska o które się ubiegałem (myślę smuteq, będę nosił kawę). Wbrew moim przypuszczeniom od osoby po drugiej stronie słuchawki usłyszałem, że moje umiejętności są na wysokim poziomie i byli bardzo zadowoleni z rozmowy, zaproponowali mi stanowisko poziom wyżej niż się ubiegałem z pensją 7000 PLN Xpokerface zdębiałem, zapomniałem języka, spociłem się jak świnia w jednej chwili i po krótkiej przerwie się zgodziłem.

Niech ta historyjka da wam nauczkę, że należy się cenić. A mi z kolei dała pracę i pewnie przerwę od zarabiania w Internecie, bo jeszcze muszę przy okazji skończyć studia Tongue

Strasznie ciężko pisze mi się ten post, muszę przemyśleć sprawy i nadać im priorytety. Nie porzucę zarabiania w internetowych bo to moje hobby, ale na pewno dostanie mniej czasu.

Od dziś dziennik będzie prowadzony nieregularnie i będzie uzupełniany tylko przy wyraźnych postępach.

Specjalne pozdrowienia dla @[KamilR94] Jerk


RE: Cokolwiek - Bazor - 15-03-2018 09:45

Czyli jednak zdarzają się poważni pracodawcy i poważne firmy gdzie dbają o pracownika. Miło to wiedzieć !
Ja bym na Twoim miejscu skupił się bardziej na tej pracy i odstawił na pewien czas internetowe monety, taka pensja jest tego warta Big Grin
Będąc w tej chwili typowym zazdrosnym polakiem, kieruję do Ciebie pytanie: Co to za praca? Tongue


RE: Cokolwiek - KamilR94 - 15-03-2018 11:16

@[dzemba] Też dostałem prace, chciałem 4k PLN dostałem 13k i do tego służbowy samochód, dom i dwie Panie które będą mi sprzątały ten dom i gotowały smaczne obiadki. Jednak, tak się długo zastanawiałem że aż się obudziłem... Jerk

Ty też masz piękne sny tylko wcześniej się budzisz Jerk2


RE: Cokolwiek - dzemba - 15-03-2018 13:10

(15-03-2018 09:45)Bazor napisał(a):  Czyli jednak zdarzają się poważni pracodawcy i poważne firmy gdzie dbają o pracownika. Miło to wiedzieć !
Ja bym na Twoim miejscu skupił się bardziej na tej pracy i odstawił na pewien czas internetowe monety, taka pensja jest tego warta Big Grin
Będąc w tej chwili typowym zazdrosnym polakiem, kieruję do Ciebie pytanie: Co to za praca? Tongue

Zgłosiłem się na programistę poziom regural do projektu X, ale od razu wzięli mnie na starszego do projektu Y Tongue

(15-03-2018 11:16)KamilR94 napisał(a):  @[dzemba] Też dostałem pracpe, chciałem 4k PLN dostałem 13k i do tego służbowy samochód, dom i dwie Panie które będą mi sprzątały ten dom i gotowały smaczne obiadki. Jednak, tak się długo zastanawiałem że aż się obudziłem... Jerk

Ty też masz piękne sny tylko wcześniej się budzisz Jerk2

Specjalnie dla ciebie wrzucę screena z pierwszej wypłaty, będzie niestety za prace za niecały miesiąc ale mam nadzieje, że i tak ci się spodoba. :*


RE: Cokolwiek - Bazor - 15-03-2018 13:51

Można wiedzieć również jakie języki programowania ogarniasz i jak długo nimi się posługujesz? Big Grin


RE: Cokolwiek - dzemba - 15-03-2018 17:51

@[Bazor] wyczyść skrzynkę.


RE: Cokolwiek - Bazor - 16-03-2018 10:55

Wyczyszczona, trochę mnie zmyliła z tropu funkcja kosza, więc teraz jest ogarnięte Tongue


RE: Cokolwiek - dzemba - 02-04-2018 04:37

Czas na kolejny wpis.
Od połowy marca trochę przystopowałem z zarabianiem, musiałem wyrobić nowe okulary, pozałatwiać dokumenty, oraz przygotować się do nowej pracy, którą zaczynam we wtorek. Jestem bardzo ciekaw co mnie czeka.

Poza przygotowaniami, zainteresowałem się betowaniem w kasynch na ruletce i kościach, napisałem algorytm genetyczny którego zadaniem jest stworzenie dowolnej działającej strategii do grania.

Potem może szczegóły wrzucę, ale na razie stworzona przez program strategia, przez kilka dni raz przegrala depozyt. Algorytm ciągle się dopracowuje. Ogólnie jestem 2500 sathosi na plusie. Jak uda mi się zrobić sensowną działającą strategię, to się nią podzielę tutaj. Mini cel to by z depozytu 5k sat skrypt robił w dzień 30k Smile

Cele
Samochodzik +120zł
Książki +2
Zarobki +0,58zł

Podsumowanie Marzec:

Zarobki z internetu
100.000 - 0 (+0,58)
Książki
500 - 43 (+2)
Gry PS2
2500 - 87
Ford Capri odłożone:
50.000 - 550 (+120)
ETCS PTK
55 - 0