Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejście nr 4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Podejście nr 4 (/Temat-Podejscie-nr-4-154530)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: W zasięgu ręki - pshemko666 - 26-05-2020 00:55

Na giełdzie sam grasz czy kopiujesz?


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 26-05-2020 23:34

,
(26-05-2020 00:55)pshemko666 napisał(a):  Na giełdzie sam grasz czy kopiujesz?

Własna strategia, nawet skuteczna, ale ze mnie gracz średni Tongue ponoszą mnie emocje przy zakładaniu/zamykaniu pozycji zamiast działać zgodnie z planem. Wyobrażam sobie zysk albo inne profity i zakładam nieprzemyślane, a co gorsza niezgodne ze strategią pozycje. 80% strat to moja wina, 20% to straty związane z ryzykiem Smile w tym miesiącu przez przez moją głupotę (nie trzymanie się wytycznych, myślenie życzeniowe), przegrałem około 1200 PLN, po ogarnięciu się odrobiłem 1000 PLN, może wyjdę w tym miesiącu na 0 z giełdy. Jak miesiąc temu nie bawiłem się i nie zgrywałem eksperta sam przed sobą, zrobiłem 3200 na +.

---------------------------------------

Oprócz tego pobrałem 640 filmów, pracuje po 4-5h dziennie nad nowym YT, mam nadzieje, że was zaskoczę w przeciągu najbliższych 2 tygodni Smile

Wgl dziwna sytuacja, bo kurier jak podjechał do mnie z nowym komputerem, rzucił paczkę na trawnik przed dom i nawet na mnie nie czekał Xpokerface dobrze, że go przez okno zauważyłem.


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 07-06-2020 14:31

Trochę spóźnione, ale lepsze takie podsumowanie niż żadne Smile

Wyniki powiem szczerze raczej rozczarowujące w tym miesiącu (szczególnie giełda), ale całkowicie moja wina, zgrywałem bohatera to i dostałem po uchu. Ale już w czerwcu jestem na nawet fajny +, ale nie będę oszukiwał, że maj na giełdzie był dla mnie idealny.

Jako, że prowadzę teraz 3 kanały na raz: edukacyjny, w zasięgu reki, i kanał z kompilacjami, który jest podstawą mojego "wyzwania YT", potrajam cel miesięczny związany z watch time. Mimo tego minuty i tak się zgadzają więc jest spoko, ale zaraz idzie posucha czyli wakacje, wiec muszę do tego czasu przygotować silne zaplecze i materiały by pobudzić wszystkie 3 kanały.

#######

Cele Maj
(cel miesięczny) / (zdobyte w miesiącu)

2500 PLN miesięcznie / 2,36 EUR (10,47) + 230,92 RUB (13,21) - 199,05 PLN = -175,37 PLN

60000 Min Watch Time YT / 63732


Cele ogólne:
(co było z poprzednich miesięcy) + (zdobyte w tym miesiącu) = (Wynik)

1000 Subów z YT
118 + 81 = 199

2500 PLN zarobionych z internetu
2216,23 PLN + 2,36 EUR (10,47) + 230,92 RUB (13,21) - 199,05 PLN = 2040,86 PLN

Wykonane Cele:
- Zebranie z internetu
100 PLN (29.02.2020)
250/500/1000 PLN (30.04.2020)

- Miesięczny dochód powyżej
30 PLN (30.03.2020)
100/250/500/1000 PLN (30.04.2020)

#######

W zasięgu ręki
Ilość czasu -> 20h
Zyski -> 0 PLN

Tu będę umieszczał wszystkie zarobki i czas spędzony w mniejszych projektach, lecz powiązanych z kanałem "w zasięgu ręki" czyli np nad praca nad kanałem z kompilacjami. Czas z tego miesiąca właśnie poświęcony na robienie kompilacji Smile może zrobię tabelkę z kanałami i ich statami w następnym podsumowaniu Smile

Oczywiście pracowałem mniej niż planowałem.

EDU
Ilość czasu -> 1h
Zyski -> 0 PLN

Maj jest naprawdę dobry, ponad 1000h wyświetleń filmów, idzie ku lepszemu, muszę coś dograć na kanał (jak zawszę) ale teraz mam już warunki, bo się w końcu przeprowadziłem Tongue

Mintos
Ilość czasu -> 10 min
Zyski -> 2,36 EUR (10,47) + 230,92 RUB (13,21)= 19,91 PLN

Lecimy na fali wysokich procentów, niech się to szybko nie kończy, planuje dorzucić jeszcze trochę, tak do 10k na mintosa.

Giełda
Ilość czasu -> 2h
Zyski -> -199,05 PLN

No co tu dużo mówić, po dużym zarobku z poprzedniego miesiąca zacząłem czuć się zbyt pewnie i tyle, 2 nie przemyślane decyzje zmniejszyły zysk z 1000+ do -199, nic szczególnego do opisywania.

#######

Szybki plan na ten miesiąc, leniwa giełda = założenie pozycji i sprawdzenia jej co dzień czy dwa, i dodanie treści na wszystkie kanały Smile


RE: W zasięgu ręki - qwerty_89 - 08-06-2020 20:58

Dostrzegam pewne podobieństwa w moich giełdowych poczynaniach Big Grin Miejmy nadzieję, że najbliższe tygodnie pozwolą odrobić straty Smile


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 21-06-2020 18:00

Szybki pościk Smile

Nagrywam film na "W zasięgu ręki" fajna tematyka, to pewnie się wam spodoba Smile

Pracuje nad kanałem z kompilacjami, ale niemrawo trochę, wiec przyśpieszam.

I w sumie najważniejsze i trochę śmieszne zarazem, nie myślałem nigdy, że do tego dojdzie...
Wynająłem komórkę lokatorską, 150 PLN miesięcznie, własnie wpłynęły mi hajsy za 2 miesiące, kolejny etap w moim życiu odblokowany "LANDLORD" Big Grin


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 15-07-2020 13:32

Długo mnie tu nie było Smile ale miałem 3 powody.

Najważniejszy w sumie to problemy zdrowotne, 2 tygodnie wycięte z życia.

Drugi to problemy z pracą, wrzucili mnie na jakąś popapraną pracę zmianową, więc niby IT, a się kołchoz zrobił. Potrafię teraz nawet mieć zmiany 14-22 albo 11-19 w sumie maja rozrzut jak w ruskiej katiuszy.... straciłem całkowicie ochotę, aż zaktualizowałem profil na linkedin, więc poważnie się robi.

A trzeci to problemy ze sprzętem, złamałem swojego laptopa do pracy XD jakoś tak wyszło ze ekran przestał być integralną częścią laptopa.

Dwa pierwsze spowodowały u mnie straszny spadek motywacji, natomiast trzeci dodał do tego troche frustracji.

Ale już za mną to dziadostwo, czuję się lepiej, szukam nowej pracy, a laptop znów działa Tongue Więc teraz nawet nie wracam do zarabiania, tylko kontynuuje swoją prace, na dniach wleci podsumowanie czerwca i zaległe posty i filmy Smile