Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramidka UpCash- Zobacz bo Warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Piramidka UpCash- Zobacz bo Warto (/Temat-Piramidka-UpCash-Zobacz-bo-Warto-15453)



Piramidka UpCash- Zobacz bo Warto - Egon - 23-10-2010 10:50

Witam postanowiłem zrobić piramidkę upcash.pl.Będzie to polegać na tym że zbieramy grupkę osób maxymalnie 10 żeby można było to ogarnąć,pózniej się zobaczy.Żeby być na liście należy pobrać mój plik i wysłać mi hasło na pw,wtedy osoba zostanie dopisana.Gdy już będziemy miec pare osób każdego dnia każda osoba będzie musiała pobrać 1 link jednego użytkownika,wygładało by to tak:

1.Link www....
2.Link www....
3.Link www....

I w tym momencie pierwszego dnia użytkownik 2 i 3 sciąga plik użytkownika 1 ale żeby mieć pewność że sciągneli wysyłają hasło jakie użytkownik wstawił do pliku na pw,w następnym dniu użytkownik 1 i 3 sciąga plik użytkownika 2,w trzecim dniu plik użytkownika 3 sciągaja użytkownicy 1 i 2.Dlatego zaleca się w uplodowaniu jakichś haseł żeby mieć pewność że każdy użytkownik sciągnął.Myślę że jest dla was zrozumiałe.Ci co nie będą sciągać zostają usuwani z listy,chyba że dostanę naprawdę uzasadniony powód.


Lista użytkowników:

1.Egon - http://www.upcash.pl/plik=4540
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Pozdrawiam i zapraszam


Piramidka UpCash- Zobacz bo Warto - Klin - 27-06-2015 19:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.