Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Facebook Ads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z Facebook Ads (/Temat-Problem-z-Facebook-Ads-154510)

Strony: 1 2


RE: Problem z Facebook Ads - Dante_/ - 06-02-2018 20:31

(06-02-2018 20:17)azzaz napisał(a):  Dobry cloaker i można tam rekamować wszystko Wink

Maskowanie linku, a zatwierdzenie reklamy ( obraz, tekst, link ) to dwie różne rzeczy. Także maskowanie nic nie da, jeżeli osoba weryfikująca reklamę sprawdzi owy link ( co zdarza się ).


RE: Problem z Facebook Ads - kusas - 06-02-2018 20:41

(06-02-2018 20:31)Dante_/ napisał(a):  
(06-02-2018 20:17)azzaz napisał(a):  Dobry cloaker i można tam rekamować wszystko Wink

Maskowanie linku, a zatwierdzenie reklamy ( obraz, tekst, link ) to dwie różne rzeczy. Także maskowanie nic nie da, jeżeli osoba weryfikująca reklamę sprawdzi owy link ( co zdarza się ).
ja nie daje żadnego linku w reklamie XD

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z Facebook Ads - azzaz - 06-02-2018 20:54

Znam cloakera, który pokazuje coś innego na telwfonie, a coś innego na komputerze po wejściu w link. Reklamy są sprawdzane na komputerze, więc można w ten sposób na telefonie reklamować nawet narkotyki i przejdzie. Ja oczywiście trzymam się regulaminu i nie używam. Skoro nie przeszło bez linku to co tam jest? Treści +18? Bo tak bez wiedzy co tam jest to ciężko stwierdzić co nie gra.


RE: Problem z Facebook Ads - kusas - 06-02-2018 21:26

(06-02-2018 20:54)azzaz napisał(a):  Znam cloakera, który pokazuje coś innego na telwfonie, a coś innego na komputerze po wejściu w link. Reklamy są sprawdzane na komputerze, więc można w ten sposób na telefonie reklamować nawet narkotyki i przejdzie. Ja oczywiście trzymam się regulaminu i nie używam. Skoro nie przeszło bez linku to co tam jest? Treści +18? Bo tak bez wiedzy co tam jest to ciężko stwierdzić co nie gra.
Według pana dante pewnie tam właśnie jakieś narkotyki promuję
A promuje biznes mojego kumpla... I to FB sie zwyczajnie na mnie uwzial i mi blokuje wszystko

Własnie dostałem wiadomość od FB że moje konto zostalo odblokowane a chodzilo im o to że cos im sie nie zgadzalo w lokalizacji Wink Także rada dla ciebie dante, nie oceniaj wszystkiego z góry
Pozdrawiam