Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? (/Temat-Rozwiazane-Na-co-przeznacycie-kase-z-Paypala-Restocu-1545)



[Rozwiązane]Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - KamlLockerzoManiak - 07-02-2010 23:04

Ja już ja wydałem na ebay.com i kupiłem 2 gry ( littlebigplanet i god of war , obie nówki) , ochraniającą na ekran , obudowę , kabel av , folia ochronna silikon i słuchawki Tongue wszystko to na psp Tongue opłacało się Tongue


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - Kilol - 07-02-2010 23:23

Ja już zakupiłem MP4 pentagram z allegro.Tongue Z 73 zł zostało mi 20 zł.Big Grin


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - Sylwester - 08-02-2010 11:04

Ja kupię muchołówkę, a resztę zbieram na gitarę elektryczną Tongue


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - BartuS - 08-02-2010 11:35

Ja zostawie, bo może w przyszlości będzie można płacić PayPalem, a ptZ będą obniżać cenkę Wink

Na lockerz oczywiście Wink


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - wahuu - 09-02-2010 20:59

Ja kupie motor :o


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - mikobro - 09-02-2010 21:18

Ja sobie zostawilem kase na clo/vat na kolejny restock xDD ;D


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - BartuS - 09-02-2010 21:33

Ale jednak tak jak wyżej kolega, albo kupie nowy serwer pod moje forum Wink


RE: Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - meste - 09-02-2010 21:42

Paczke fajek oraz 50zł wrzuciłem do maszyny i nic nie mam ^^


[Rozwiązane][Rozwiązane]Na co przeznacycie kase z Paypala/Restocu ??? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.