Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacher bez dowodu! 1xBIT buk z crypto, 100% bonus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacher bez dowodu! 1xBIT buk z crypto, 100% bonus (/Temat-Bukmacher-bez-dowodu-1xBIT-buk-z-crypto-100-bonus-154491)

Strony: 1 2 3


RE: Bukmacher bez dowodu! 1xBIT buk z crypto, 100% bonus - NieWPelniAnonim - 26-09-2021 11:13

(10-08-2021 20:55)lukasz7777 napisał(a):  Trochę odgrzewam kotleta, ale...
1xbet od zawsze był dla serwisów SBD niewiarygodny i zawsze miał D pomimo tego, że sponsoruje Serie A.
Ma też wiele firm klonów jednak tam są już niższe kursy.

Ja tam lubiałem pograć, bo nawet po wtopie dawali około 10% zwrotu poprzez nabijanie punków i wykup darmowych zakładów. Co do weryfikacji to różnie, niektórzy się męczyli i straszne problemy im robili, a ja przez całą "karierę" nie miałem tam ani razu. A obroty miałem kilkudziesięciotysięczne jak i wpłaty i wypłaty po kilka tysięcy gdy np potrzebowałem wbić poziom na ecopayz.
Wypłata kilka tysięcy w kilka minut... cud miód.

Ale teraz poszło wszystko w dół... Skrill i Neteller były wycofane już dawno, ale eco się trzymało a teraz już nawet eco nie ma, można było zrobić depozyt kartą wirtualną Skrill, ale zmienili dostawcę/obsługę w tej kwestii i już to nie przechodzi. A te portfele, które zostały czyli jakieś Jetony nie są mi znane, a i kwotami takimi już nie gram bo to się wymykało spod kontroli facepalm

Ja również odgrzeje, ale z tego względu, że to moja pierwsza wizyta na forum od dłuższego czasu. Odpowiadając tobie zaznaczam, że mowa tutaj o 1xBIT, a nie 1xBET, jedna literka, a duża różnica, choć wyszły spod tej samej ręki to na 1xBit gramy tylko w crypto. Ja każdego będę przekonywał do gry w crypto, bo przy obecnym rozwoju giełd i kantorów w Polsce to wymiana crypto - pln jest dziecinnie prosta, a zawsze żeby zwiększyć anonimowość można skorzystać z bitomatu gdzie nic prócz adresu z którego wysłałeś crypto nie o tobie nie wiedzą. Wybór pozostawiam wam, dalej gram, dalej wypłacam i dalej jestem zadowolony.