Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie za granie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie za granie? (/Temat-Zarabianie-za-granie-154481)

Strony: 1 2


Zarabianie za granie? - BabciaKleofas - 05-02-2018 00:36

Witam, szukam jakiejś gierki online która umożliwia zarabianie pieniędzy, optymalnie bez wpłaty własnej ale wiadomo że raczej ciężko na taką trafić. Może być zarówno przeglądarkowa jak i MMO (na Runescape zarobiłem ok. 500 zł).

Istnieją takie? Google wypluwa co prawda parę wyników, ale szkoda mi czasu na coś niewypłacalnego. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie!

PS. Nie chodzi mi o żadne kasyna/sloty czy bingo Smile


RE: Zarabianie za granie? - Xanter98 - 05-02-2018 00:51

Raczej takie gry, które same "płacą" za gre to zwykłe HYIPy. A tak to możesz poszukać na allegro co sprzedają ludzie Wink


RE: Zarabianie za granie? - Dante_/ - 05-02-2018 00:51

Zastanawiam się w jaki sposób zarobiłeś 500pln na RuneScape, jeżeli nie potrafisz "szukać" gier na których da się zarobić. Pozwól, że pozwolę podać Tobie parę przykładów:
- Metin 2 ( global lub polskie/zagraniczne prywatne serwery )
- Silkroad Online ( prywatne serwery jak i global )
- Boosting/Leveling League of Legends
- ArcheAge

Gier jest mnóstwo na których da się zarobić, więc nie wiem w czym masz problem żeby znaleźć. Pamiętaj tam gdzie jest waluta w grze to zawsze da się na grze zarobić ( mniej lub więcej pieniędzy ).


@Edit
A jeżeli chodziło Tobie o gry przeglądarkowe to wystarczy wpisać w google "gry na przeglądarkę" i masz pełny wybór, zaczynając od Drakensang ( ponoć trochę upada ), a kończąc na grach typu plemiona.


RE: Zarabianie za granie? - Xanter98 - 05-02-2018 01:10

W plemionach jak potrafisz to przy starcie serwera można wyfarmić i 200-300zł, jak nie więcej, poświęcając godzinkę dziennie.


RE: Zarabianie za granie? - unluckyunit - 05-02-2018 13:56

Wejdź tutaj:

https://allegro.pl/kategoria/gry-online-mmo-pozostale-45754?order=m

Nie dość, że masz listę tutułów to jeszcze możesz zobaczyć cenę przedmiotów i ilość osób chętnych taką cene zapłacić.


RE: Zarabianie za granie? - BabciaKleofas - 05-02-2018 16:20

(05-02-2018 00:51)Dante_/ napisał(a):  Zastanawiam się w jaki sposób zarobiłeś 500pln na RuneScape, jeżeli nie potrafisz "szukać" gier na których da się zarobić.

Nikt nie mówił że grałem żeby zarobić Smile

@reszta
Dziękuję za pomoc, obczaję wszystko!


RE: Zarabianie za granie? - raczeq - 05-02-2018 18:17

Tibia, twórz postacie zbieraj kase, potem wymieniaj ją na Tibia Coiny i sprzedawaj na allegro, znam ludzi, ktorzy zarobili na tym 1000 zł msc.


RE: Zarabianie za granie? - J3L - 05-02-2018 19:02

moge polecic Ci takie gry - lecz nie wiem czy wyplacaja bo je dopiero testuje Wink
zeby moc z nich wyplacic trzeba wplacic 10 rubli albo wyklikac na buxie Smile


RE: Zarabianie za granie? - Dan14NR - 05-02-2018 20:39

Generalnie jakiekolwiek zarabianie na "normalnych" grach bez botów jest słabe, bo musisz dymać całymi dniami farmiąc i nie wyrobisz z tego nawet pensji minimalnej. Co innego jak możesz na kilku kontach bocic - wtedy to się może bardzo opłacać?

Sprzedawanie golda do WoWa jest spoko, bo ludzie za to kupują abonament. Ale token poszedł baaardzo w górę i nie mając dobrego sposobu na zarobek nie ma opcji, żeby się opłaciło.


RE: Zarabianie za granie? - Krakersik - 05-02-2018 23:04

Tibia starawa, postacie tanie, zwiekszyli exp rate na globalu wiec chary 100+lvl po pare złotych można kupić ;p zarobek dobry ale jakieś 12-15 lat temu Wink

Generalnie zarobek na grze to ewentualnie granie dla przyjemności i dorobienke przy okazjii. Bez masy botów nieopłacalne jako poświecanie czasu dla kaski