Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ePayaments - zapomniane hasło płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: ePayaments - zapomniane hasło płatności (/Temat-ePayaments-zapomniane-haslo-platnosci-154475)



ePayaments - zapomniane hasło płatności - TelegramGrzegorz - 04-02-2018 21:25

Posiada ktoś tam konto?Założyłem kiedyś ale nie pamietam hasła do płatności, da się jakoś je zresetować?


RE: ePayaments - zapomniane hasło płatności - Martinuss - 06-02-2018 22:56

(04-02-2018 21:25)TelegramGrzegorz napisał(a):  Posiada ktoś tam konto?Założyłem kiedyś ale nie pamietam hasła do płatności, da się jakoś je zresetować?

Jak mozna byc az tak skrajnie nie odpowiedzialny?
Zresetuj haslo. A jak nie dasz rady bo nie pamietasz hasla do email na ktorym go masz to nic nie zrobisz. Bedziesz mial nauczke aby zrobic sobie specjalny zeszyt gdzie zapisuje sie hasla, email, sekretne pytanie itd. I chowa sie go gleboko do szuflady.
Pozdrawiam.


RE: ePayaments - zapomniane hasło płatności - TelegramGrzegorz - 07-02-2018 13:06

Juz ogarnąłem, można usunąć.