Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja (/Temat-W-pogoni-za-lepszym-jutrem-Kryptowaluty-rozwoj-i-motywacja-154467)

Strony: 1 2 3 4 5


W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - Roluś - 04-02-2018 16:53

Witam wszystkich zaglądających Smile
Mam na imię Krzysiek i mam 20 lat, o zarabianiu przez internet dowiedziałem się jakieś 1,5 roku temu od mojego przyjaciela który jest znany na tym forum jako
@[danoneksss] Big Grin na początku mnie to zainteresowało lecz bez większego przekonania...
Na poważnie zarabianiem zacząłem się interesować około rok temu,zaczynając od Opcji binarnych przez Forex po Suby,nie osiągnąłem w tym żadnych większych sukcesów więc w końcu wszedłem w najłatwiejszą formę zarobku jaką są "Ankiety" w których do dnia dzisiejszego zarobiłem około 300/350 zł Big Grin wraz z zainteresowaniem zarabianiem zacząłem czytać książki i interesować się rozwojem osobistym Smile

Od maja głównie zajmuje się kryptowalutami i inwestuje w nie około 10% z mojej co miesięcznej wypłaty z etatu Smile
W tym dzienniku będę głównie wyrażał swoje prywatne zdanie na temat moich inwestycji, sugestii, użyteczności kryptowalut i ogólnie giełdy bo lubię omawiać ten temat Smile
Może coś doradzę od siebie z własnego doświadczenia i zapodam jakieś anegdoty z mojego życia prywatnego Big Grin
Z góry chciałem podziękować mojemu przyjacielowi @[danoneksss] który pokazał mi to forum i wprowadził w zarabianie,dziękuję również @[espo] od którego dowiedziałem się o rynku kryptowalut i podstawach w tym świecie i wszystkim użytkownikom którzy mi pomogli w jakiś sposób a trochę ich było Smile
Dziennik będzie aktualizowany przynajmniej co 2 tygodnie (jak będę miał więcej czasu wolnego to częściej) Smile
Gdyby ktoś miał jakieś pytania bądź chciał się wymienić doświadczeniami lub sugestiami zapraszam na pw Smile
Miłego dnia życzę i do następnego postu Smile






RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - danoneksss - 04-02-2018 18:42

O kurde... zaskoczyłeś mnie z tym dziennikiem Big Grin
Dziękuję za ciepłe słowa, a jak mocno trzymam kciukasy to już sam wiesz Wink


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - Roluś - 13-02-2018 19:21

Siemanko wszystkim Big Grin
Ponad tydzień minął a wrażenia mam po nim bardzo mieszane...
Rynek zaliczył potężny spadek a sam Bitcoin spadł o 67 % od swojego ATH... nie spodziewałem się takiego załamania i dopuszczam do siebie myśl że to mogła być bańka i na naszych oczach widoczne było jej pęknięcie... mimo to nie wymiękłem i nic nie sprzedałem Big Grin Co jak widać na razie było dobrym posunięciem Smile
W obecnej chwili można zauważyć iż rynek się ustabilizował i nie widać widocznego sygnału w którym kierunku podąży, więc lecimy trendem bocznym Smile

Oprócz tego wróciłem do Opcji Binarnych i testuje parę wariantów gry z różnymi wskaźnikami Smile

Od tego tygodnia też ustaliłem że redukuje ilość snu z 7 do 6 godzin ( oczywiście na spokojnie staram się to ograniczyć,w tym tygodniu spać będę po około 6 do 6,5 godziny ) jak na razie tragedii nie ma,dziś w pracy mnie trochę przyćmiło ale po godzinie przeszło więc lajcik Big Grin

Tak że tyle tego podsumowania będzie Smile miłego wieczoru życzę i dodam od siebie chyba najstarszą z rad inwestorów "inwestuj tylko tyle ile jesteś w stanie stracić" pamiętajcie o tym !
Do następnego Smile






RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - dzemba - 13-02-2018 19:31

Koleś z pierwszego filmiku ma mimikę jak by za dużo wciągnął, straszne pitoli głupoty, aż szkoda go słuchać Big Grin Jak by w europie zachodniej nie było zazdrości, i ludzie byli by inni, i ciśnie wszystkich od leniwych osób i nieudaczników jak by gadał do karyn/sebixów, januszy/grażyn. Jaki on nie jest zajebisty "bo ciężko pracował", a wszyscy są ograniczeni umysłowo, i tylko jego gadka może ci naprostować umysł!!! Żenada Big Grin szkoda każdej sekundy filmiku Tongue


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - Vikto - 13-02-2018 20:27

Powodzenia życzę w zarabianiu i determinacji w dążeniu do swoich celów! Będę zaglądał Cool

A co do Pana z sukces.pl, Pana Wiśniewskiego, to polecam sprawdzić:



Jerk2


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - jackbriggs - 13-02-2018 20:35

A ja polecam się zapoznać z tym wątkiem: https://forex-nawigator.biz/forum/jacek-wisniowski-kurs-1-mln-t28303-1390.html i tym materiałem video: https://www.youtube.com/watch?v=EsT5Gc_tT2s, Jacek dorobił się na tym, że pokazywał życie milionera nie będąc nim, jeszcze dwa lata temu uczył tantry i masażu erotycznego pod pseudonimem brunet i nagle jest rentierem? xD


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - wrzochal11 - 13-02-2018 20:59

Już nie jeden dorobił się wielkich pieniędzy na mówieniu innym, że oni sami mogą dorobić się wielkich pieniędzy. Ileż to książek powstało na ten temat i największym biznesem tych piszących była właśnie sprzedaż tej książki Smile
Jak szkolenia i książki, to tylko z konkretami, a nie z powtarzaniem w kółko że każdy może być kim ze chce. Ok, wiadomo głowa to podstawa, ale jednak bez realnego działania też nic się nie stanie..

Aha, powodzenia życzę autorowi wątku. Poza kryptowalutami też bym polecał poczytać coś o tworzeniu stron www, pozycjonowaniu, afiliacji i umiejętności zdobywania ruchu na swoje narzędzia Smile


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - Roluś - 13-02-2018 21:15

(13-02-2018 19:31)dzemba napisał(a):  Koleś z pierwszego filmiku ma mimikę jak by za dużo wciągnął, straszne pitoli głupoty, aż szkoda go słuchać Big Grin Jak by w europie zachodniej nie było zazdrości, i ludzie byli by inni, i ciśnie wszystkich od leniwych osób i nieudaczników jak by gadał do karyn/sebixów, januszy/grażyn. Jaki on nie jest zajebisty "bo ciężko pracował", a wszyscy są ograniczeni umysłowo, i tylko jego gadka może ci naprostować umysł!!! Żenada Big Grin szkoda każdej sekundy filmiku Tongue

(13-02-2018 20:27)Vikto napisał(a):  Powodzenia życzę w zarabianiu i determinacji w dążeniu do swoich celów! Będę zaglądał Cool

A co do Pana z sukces.pl, Pana Wiśniewskiego, to polecam sprawdzić:



Jerk2

(13-02-2018 20:35)jackbriggs napisał(a):  A ja polecam się zapoznać z tym wątkiem: https://forex-nawigator.biz/forum/jacek-wisniowski-kurs-1-mln-t28303-1390.html i tym materiałem video: https://www.youtube.com/watch?v=EsT5Gc_tT2s, Jacek dorobił się na tym, że pokazywał życie milionera nie będąc nim, jeszcze dwa lata temu uczył tantry i masażu erotycznego pod pseudonimem brunet i nagle jest rentierem? xD

(13-02-2018 20:59)wrzochal11 napisał(a):  Już nie jeden dorobił się wielkich pieniędzy na mówieniu innym, że oni sami mogą dorobić się wielkich pieniędzy. Ileż to książek powstało na ten temat i największym biznesem tych piszących była właśnie sprzedaż tej książki Smile
Jak szkolenia i książki, to tylko z konkretami, a nie z powtarzaniem w kółko że każdy może być kim ze chce. Ok, wiadomo głowa to podstawa, ale jednak bez realnego działania też nic się nie stanie..

Aha, powodzenia życzę autorowi wątku. Poza kryptowalutami też bym polecał poczytać coś o tworzeniu stron www, pozycjonowaniu, afiliacji i umiejętności zdobywania ruchu na swoje narzędzia Smile

Nie sądziłem że tak szybko ten wątek zdobędzie taką popularność i tyle odpowiedzi Smile Big Grin
A co do Jacka to oglądałem film "Kim jest Jacek Wiśniowski" i też miałem po nim wątpliwości ale szybko mi przeszło Smile Każdy ma inne zdanie i inaczej interpretuje jego zachowanie i sugestie, mi osobiście bardzo podobają się jego filmy i parę jego rad autentycznie poprawiły moje samopoczucie i uczyniły zmiany w moim życiu, więc lubię go oglądać i nadal to będę robił Smile
Ale dziękuję wszystkim komentującym bo lubię słuchać opinii innych i wymieniać się zdaniami na dany temat Smile


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - dzemba - 14-02-2018 00:24

Może zabrzmi to dla niektórych jak herezja, ale treści motywacyjna, MLM i porady o zarabianiu to porażka w całym internecie (oprócz części zarabiam.com), jako wzór możesz sobie wziąć Trumpa albo Cejrowskiego Big Grin (Przynajmniej ja lubię ich historie).


RE: W pogoni za lepszym jutrem -Kryptowaluty,rozwój i motywacja - danoneksss - 14-02-2018 08:00

Pozwolę wtrącić swoje trzy grosze w dyskusję na temat Jacka Wiśniowskiego Wink
Tak się składa, że też oglądam jego filmiki. Co więcej obejrzyłem prawie wszystkie i także oglądałem filmik demaskujący jego osobę.
I powiem tak: przyjmuję do wiadomości, że może on być fejkiem, który jednak nie zarabia milionów na e-commerce.
Jednak nie widzę powodu dlaczego mam go nie oglądać skoro wiele rzeczy, które mówi są wartościowe i zgadzają się z rzeczywistością. Było kilka takich spraw, które przetestowałem na sobie i faktycznie to zadziałało choćby w jakimś stopniu Wink
Jacek potrafi też motywować. Niejednokrotnie miałem slabsze momenty, gdzie nie za wiele miałem ochotę robić. Ale po obejrzeniu jednego z jego "mocniejszych" filmów poziom determinacji wzrastał Smile
Z drugiej strony tak jak mówiłem, widzę że niejednokrotnie próbował ludziom sprzedawać swoje mniej lub bardziej wartościowe kursy, ale decyzja należy do każdego z osobna.
Ja czymś takim nie jestem zainteresowany, bo nie uważam, aby te kursy byly na tyle wartościowe, aby wydawać na nie kilkaset złotych.
Chociaż na pewno znajduje chętnych na tego typu usługi, skoro tych kursów było już kilka i może to stanowić podstawę jego utrzymania Wink
Zresztą w sumie niedawno też odbywała się podobna dyskusja w dzienniku innego użytkownika Smile