Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ero fp itp "byznesy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ero fp itp "byznesy" (/Temat-ero-fp-itp-byznesy-154454)



ero fp itp "byznesy" - Darven - 04-02-2018 13:11

Jak trzymają się tematyki erotyczne na fanpage, instagramach, spanchatach etc? Big Grin Da się na tym zarabiać czy blokują?? Przydałby się jakiś mentor, mogę zostać refem.

Z materiałem na kobietki nie ma problemu, wszystko sam mogę sobie załatwić. Gorzej z wejściem, zaplanowaniem i znajomością działania polityki serwisów.


RE: ero fp itp "byznesy" - mahuzz - 04-02-2018 13:22

Fanpage blokują, ale zależy od contentu - kiedyś wrzucali skracacz w komentarzach i po skip ad były całkiem nagie zdjęcia Big Grin

IG - tu myślę że bez problemu

Snap - nie orientuję się dokładnie, ale słyszałem gdzieś że raczej nie jest to mocno kontrolowane, więc chyba największe pole do popisu.


RE: ero fp itp "byznesy" - Wojtek574 - 09-02-2018 18:56

Według mnie na fp nadal można sporo zarobić pod ero tylko trzeba wiedzieć jak ja mam swój sposób narazie nie ma za bardzo czasu na zajmowanie się tym ale za jakiś czas planuje wrócić i działać pod LN. ERO było jest i będzie zawsze najbardziej dochodowe. Inst podobnie co fp a Snap myślę że tam nie ma problemu najgorzej tylko zrobić dobre konto z dużymi wyświetleniami


RE: ero fp itp "byznesy" - Lexiw - 09-02-2018 19:08

Da się zarabiać.
Wiadomo czasem wpadnie jakaś blokada, ale w większości przypadków fanpage udaje się odblokować.


RE: ero fp itp "byznesy" - Darven - 10-02-2018 14:39

No właśnie, jak to wygląda w sytuacji gdy już cie tepną bloka? Pamiętam, że strasznie mnie to demotywowało do dalszych prac. Odblokowujecie jakoś czy po prostu od nowa?? Bo kurde bym wrócił, ale boje się, że znowu masa pracy pójdzie w pi***ec a ja sie wkurze.

Aha i co to jest te LN bo nie jestem w temacie


RE: ero fp itp "byznesy" - Wojtek574 - 10-02-2018 14:57

(10-02-2018 14:39)Darven napisał(a):  No właśnie, jak to wygląda w sytuacji gdy już cie tepną bloka? Pamiętam, że strasznie mnie to demotywowało do dalszych prac. Odblokowujecie jakoś czy po prostu od nowa?? Bo kurde bym wrócił, ale boje się, że znowu masa pracy pójdzie w pi***ec a ja sie wkurze.

Aha i co to jest te LN bo nie jestem w temacie

Niektórzy odblokowuja maja jakieś swoje sposoby na i dla nich to nie kłopot ale przyznam że taki blok starsze denerwuje w dodatku jak chuchasz i dmuchasz na konto i dostajesz bana wrrr. Najlepiej według mnie od nowa zacząć i nie popełniać tych samych błędów robić inaczej niż wcześniej po jakimś czasie dojdziesz do wprawy i będziesz widział na co możesz sobie pozwolić a na co nie.

LN jest to lead network program partnerski pod suby i email submit maja również CPS.