Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 17-06-2018 10:45

Wydaje mi się, że tak czas zasuwa - szok.

Dziś wpis na moim blogu zapraszma http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/06/patne-ankiety-nowy-panel-badawczy.html

Co jeszcze nowego?

Otrzymałam pierwszą wypłatę w globaltestmarket 60zł., wciąż czekam na parę wypłat SWpanel, BOpanel, Isay, doładowanie tel 30 zł z GFK.

Ogólnie bardzo dużo robię w internecie plus obowiązki domowe, trochę padam, ale widzę rezultaty i nie chcę teraz zwolnić tempa, bo później trzeba będzie nadrabiać, a nie mam na to zbytnio czasuSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - malek - 19-06-2018 12:37

Polecam wordpress.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 19-06-2018 17:11

(19-06-2018 12:37)malek napisał(a):  Polecam wordpress.

Zaczynałam tam, ale wgrywanie tych wtyczek jakoś mi nie szło i nie miałam na to czasu. Aż tak słabo to wygląda? Wiem, ze to takie minimum, może szablon chociaz zmienię. Już sama nie wiem.Undecided


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 28-06-2018 10:38

Dziś małe podsumowanie tygodniaSmile

Jak dla mnie sporo małych sukcesów, blog ma się coraz lepiej jeśli chodzi odwiedziny i wejścia z wyszukiwarekSmile

W tym tygodniu dostałam się do kolejnego zamkniętego forum tym razem do VWHuh

Ten tydzień w clixsense jest dla mnie bardzo dużym i miłym zaskoczeniem. W ostatnie trzy dni zrobiłam bardzo dużo ankiet łącznie 8 i każdego dnia miałam bonus i jeszcze za osoby polecone sporo dostałam za co serdecznie im dziękuję. Widać możnaBig Grin Zleciłam tu też wypłatę w wysokości 17,5$, może coś jeszcze dorzuceSmile

Wczoraj zleciłam również wypłatę z panelu smgkrc 32zł. nadal czekam na wypłatę z I-say 5Euro, doładownie z GFK za 30 zł.

Poza tym na wielu stronach działam i znowu mam zaległości. Także zmykam bo trzeba jeszcze dużo zrobićSmile Czerwiec będzie lepszy od maja co też mnie zaskoczyło, oczywiście pozytywnie.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - full2000 - 28-06-2018 11:35

Życzę powodzenia! Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 28-06-2018 15:59

(28-06-2018 11:35)full2000 napisał(a):  Życzę powodzenia! Smile

Dziękuję bardzoSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 01-07-2018 20:23

Na moim blogu dziś podsumowanie czerwca więc zapraszam http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/07/czerwiec-czas-na-podsumowanie-nagrod.html

Jestem zadowolona z wyniku i chciałabym, żeby każdy miesiąc był jeszcze lepszySmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 05-07-2018 22:26

Ostatnie trzy dni nie były najlepsze jeśli chodzi o czas jaki miałam aby cokolwiek robić, miałam dużo zaległości i wiele nie nadrobiłam. Jednak mimo trudności plusy są takie, że mamy początek miesiąca a ja właśnie dostałam na konto nagrodę z panelu smgkrc 32zł., nagrodę z i-say 5€ (ponad 20zł.), doładowanie telefonu z TNS za 10zł. i znowu otrzymam nagrodę 30,8zł. z forum Philips.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 10-07-2018 23:05

Dostałam dziś nagrodę z forum Philips 30,8zł. Zleciłam w tygodniu 5$ z keep rewarding.

Jestem troche zaskoczona ale dostałam propozycję współpracy od pewnej strony z ofertami pracy jesli chodzi o blogSmile Miło, że również jakieś firmy doceniają moją stronę. Zobaczymy czy wyjdzie to na plus.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - maxweil - 11-07-2018 11:31

(10-07-2018 23:05)ggusiaja napisał(a):  Dostałam dziś nagrodę z forum Philips 30,8zł. Zleciłam w tygodniu 5$ z keep rewarding.

Jestem troche zaskoczona ale dostałam propozycję współpracy od pewnej strony z ofertami pracy jesli chodzi o blogSmile Miło, że również jakieś firmy doceniają moją stronę. Zobaczymy czy wyjdzie to na plus.

Co konkretnie trzeba robić aby dostawać kasę z Philipsa? Jestem tam, wypełniam ankiety ale nie widzę tam pieniędzy.