Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 27-10-2023 16:33

(27-10-2023 14:45)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie czy ktoś jest w społeczności Google Bard? Jeśli tak to mam prośbę o napisanie na czacie do moderatora o aktywowanie mi konta, bo mi z nieznanych przyczyn je zablokowano i nie mogę się zalogować. Jakby co mój nick w społeczności to Ggusia.

Jeżeli mógłbym dołączyć się do prośby - mam podobny problem - nick "obey"

Będziemy wdzięczni Wink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 12-11-2023 18:26

Witam wszystkichSmile

Z małym poślizgiem chciałabym dziś podsumować październik. Niestety, ale czas szkoły i czas chłodnych miesięcy to u moich dzieci częste infekcje i stąd tak spore opóźnienie. U mnie oczywiście priorytetem jest zdrowie moich pociech, więc wiele rzeczy, w tym aktywność w sieci schodzi na drugi plan.

Przejdę do rzeczySmile

Ogółem w październiku zyskałam 897,60 zł - w tym 2 bony do Zalando o łącznej wartości 73 zł.

Wszystkie zarobki, nagrody są uzyskane z szeroko pojętych badań online, społeczności, dyskusji, płatnych reklam i płatnych zadań. Jak widać kwota nie jest jakaś ogromna, ale też nie jest bardzo niska jak na ten typ zarabiania w sieci.

Niestety nie otrzymałam wynagrodzenia za testy Google z października. Mimo, że robiłam wszystkie zadania, a także poświęcałam wystarczającą ilość czasu na testy, to moje konto zostało dezaktywowane i tym samym nie mogłam już się do niego zalogować. Dokładnie do konta w społeczności, bo do konta testowego mogłam. Niestety nawet wysyłanie maili do supportu nic nie dało. Tym sposobem 87 zł nie otrzymałam, a szkoda.

Wykaz nagród na mojej stronie: MOJE NAGRODY

Jak wiecie ostatnie miesiące w roku są dość intensywne jeśli chodzi o badania online, szczególnie dużo trafia się dyskusji online, które trwają tydzień czasem 2 tygodnie z odstępami. Warto każdą ankietę choć zacząć, żeby dać sobie szansę na dostanie się do takich projektów. Takie projekty są naprawdę dobrze płatne.

Pamiętajcie, również o tym, żeby na takie strony jak Demando, Badania Opinii regularnie zaglądać i sprawdzać czy są dostępne badania, bo widzę, że z tych paneli zasadniczo nie są wysyłane zaproszenia na maila. A jeśli już są wysyłane to naprawdę sporadycznie.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 28-11-2023 11:30

Czy czekał ktoś z Was na przelewy z poznaj to i dostał dziś 2? Zleciłem wypłatę 14 listopada i dziś doszły 2 przelewy zamiast 1


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 10-12-2023 16:25

WitamSmile

Dziś podsumowanie zarobków z listopada. Wiem, że coraz później publikuje te podsumowania, ale jakoś moje zdrowie, zdrowie moich dzieci i ogólnie wiele rzeczy losowych wpłynęło na to, że nie miałam na to wcześniej czasu, ale także siły.

Teraz mam chwilkę, więc ją wykorzystam, do szybkiego raportu.

Ogółem z wszystkich źródeł udało się zyskać 1308 zł. (w tym uwzględnione są karty podarunkowe).

I tak jak miesiąc temu zarobki te są uzyskane z szeroko rozumianych badań online, dyskusji online, płatnych reklam, płatnych zadań itd., a także dzięki nagrodzie za prowadzenie dziennika.

1208 zł - badania, dyskusje itd. - w tym karty podarunkowe w wysokości 249 zł.

100 zł - nagroda za dziennik

Czy udało mi się coś dodatkowego w ostatnim czasie zrobić?

Niestety nie, nawet mniej robiłam niż zwykle ze względu na problemy zdrowotne i codzienne nieprzewidziane sytuacje. Brak sił przełożyło się także na spadek motywacji do działania. Powoli odzyskuję chęci, choć wzrost energii jest naprawdę mały.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 15-12-2023 13:59

Ale mi Ariadna prezent na święta zrobiła, dostałem wczoraj maila że niestety wysyłka nagrody zostanie anulowana mimo, że była w katalogu facepalm
Ktoś z was w ogóle wysyłał im jakieś propozycje nagród? Bo ja z 3 i nie ma żadnej odpowiedzi, ani nic nie wrzucili.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 15-12-2023 15:28

(15-12-2023 13:59)Zaperr44 napisał(a):  Ale mi Ariadna prezent na święta zrobiła, dostałem wczoraj maila że niestety wysyłka nagrody zostanie anulowana mimo, że była w katalogu facepalm
Ktoś z was w ogóle wysyłał im jakieś propozycje nagród? Bo ja z 3 i nie ma żadnej odpowiedzi, ani nic nie wrzucili.

To rzeczywiście słabe zachowanie z ich strony, szczególnie, że nagroda była w katalogu. A dali jakieś argumenty dlaczego anulowali to zamówienie?

Nie wysyłałam im żadnych propozycji nagród.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - chincyk - 15-12-2023 15:45

Fajny wynik! Smile Dużo zdrowia i wysokich zarobków online $$$

PS. U mnie dzieciaki przyniosły ze szkoły/przedszkola jelitówkę tydzień wyjęty z życia XD


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 15-12-2023 15:56

(15-12-2023 15:45)chincyk napisał(a):  Fajny wynik! Smile Dużo zdrowia i wysokich zarobków online $$$

PS. U mnie dzieciaki przyniosły ze szkoły/przedszkola jelitówkę tydzień wyjęty z życia XD

Dziękuję bardzoSmile Również życzę zdrówka i wysokich zarobkówSmile

Czyli rozumiemy się, zasadniczo co chwilę coś innego przynoszą - masakraRolleyes


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 15-12-2023 16:32

(15-12-2023 15:28)ggusiaja napisał(a):  
(15-12-2023 13:59)Zaperr44 napisał(a):  Ale mi Ariadna prezent na święta zrobiła, dostałem wczoraj maila że niestety wysyłka nagrody zostanie anulowana mimo, że była w katalogu facepalm
Ktoś z was w ogóle wysyłał im jakieś propozycje nagród? Bo ja z 3 i nie ma żadnej odpowiedzi, ani nic nie wrzucili.

To rzeczywiście słabe zachowanie z ich strony, szczególnie, że nagroda była w katalogu. A dali jakieś argumenty dlaczego anulowali to zamówienie?

Nie wysyłałam im żadnych propozycji nagród.

Stwierdzili, że po prostu ją wycofują stamtąd i tyle. Tym bardziej że to miało iść na prezent dla kogoś..no ale trudno, przynajmniej zwrócili punkty i się uzbiera na coś innego. A propo innej kwestii, otrzymałaś już moze ankietę rozliczającą z dzienniczka radia z Kantara? Bo już prawie 2 tygodnie po ostatnim dniu, a dalej pusto.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 15-12-2023 19:53

(15-12-2023 16:32)Zaperr44 napisał(a):  
(15-12-2023 15:28)ggusiaja napisał(a):  
(15-12-2023 13:59)Zaperr44 napisał(a):  Ale mi Ariadna prezent na święta zrobiła, dostałem wczoraj maila że niestety wysyłka nagrody zostanie anulowana mimo, że była w katalogu facepalm
Ktoś z was w ogóle wysyłał im jakieś propozycje nagród? Bo ja z 3 i nie ma żadnej odpowiedzi, ani nic nie wrzucili.

To rzeczywiście słabe zachowanie z ich strony, szczególnie, że nagroda była w katalogu. A dali jakieś argumenty dlaczego anulowali to zamówienie?

Nie wysyłałam im żadnych propozycji nagród.

Stwierdzili, że po prostu ją wycofują stamtąd i tyle. Tym bardziej że to miało iść na prezent dla kogoś..no ale trudno, przynajmniej zwrócili punkty i się uzbiera na coś innego. A propo innej kwestii, otrzymałaś już moze ankietę rozliczającą z dzienniczka radia z Kantara? Bo już prawie 2 tygodnie po ostatnim dniu, a dalej pusto.

Z Kantar dostałam od razu po zrobionej ankiecie punkty. Może do nich napisz.