Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 05-04-2023 13:14

Jeśli ktoś chce zapisać się do Norstat Panel to mam link z wiadomości e-mail do rejestracji. Link jest czysty, regularnie otrzymuję od nich takie wiadomości, więc kto pierwszy ten lepszy, spróbujcie się zapisaćSmile

https://s.ecampaign.pl/k/106008/9wt3/eb427abbf3b8e


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - shf - 05-04-2023 23:35

(01-04-2023 15:30)ggusiaja napisał(a):  Tak wszystko ładnie, pięknie, ale zarobki nadal dość słabo. W marcu udało się łącznie zyskać 754 zł.

Gratulacje i czekam aż dojdziesz do 2k miesiecznie!!


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-05-2023 10:29

WitamSmile

Czas na podsumowanie kwietnia. Cóż będzie ono raczej krótkie...niestety. Nie wydarzyło się nic co by spowodowało, że zarobki nagle ruszyły do przodu. Mam wręcz wrażenie, że z każdym miesiącem są one gorsze. Mam nadzieję, że kryzys minie i znów jakoś maszyna badań online ruszy do przoduWink

Wszystkie zarobki w zeszłym miesiącu to zyski z szeroko rozumianych badań online.

W gotówce to suma: 534 zł + karta podarunkowa Decathlon 56 zł + suszarka do włosów (wartość około 120zł).

Niestety z tekstów, reklam nie było żadnych większych zysków. Mam ogólnie wrażenie, że wraz z rozwojem AI tekstów do pisania będzie coraz mniej.

W kwietniu udało mi się troszkę rozbujać FB, doszło ponad 50 polubień, co lekko przyczyniło się do wzrostu ruchu na stronie.

Poza tym za wiele nie udało mi się zrobić.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 24-05-2023 17:51

Brał ktoś z Was udział w dzienniczku na temat bankowości na poznaj to i dostał już 170 pkt? Miały być dodane do dziś


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 24-05-2023 18:18

(24-05-2023 17:51)Kryspin napisał(a):  Brał ktoś z Was udział w dzienniczku na temat bankowości na poznaj to i dostał już 170 pkt? Miały być dodane do dziś

Brałem, i nie mam.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 26-05-2023 10:45

(24-05-2023 18:18)obey93 napisał(a):  
(24-05-2023 17:51)Kryspin napisał(a):  Brał ktoś z Was udział w dzienniczku na temat bankowości na poznaj to i dostał już 170 pkt? Miały być dodane do dziś

Brałem, i nie mam.

Dziś dodali


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 04-06-2023 14:10

WitamSmile

Zarabianie w Internecie jest naprawdę czasem jedną niewiadomą. Jeden miesiąc może być bardzo słaby, a następny bardzo dobry. Tutaj na pewno liczy się wytrwałość, systematyczność i nie będę nikogo oszukiwać czasem łut szczęściaWink

Kwiecień był dość słaby jeśli chodzi o zarobki, co widać w poprzednim poście. Natomiast maj bardzo mile mnie zaskoczył. Szczerze mówiąc myślałam, że dopiero w czerwcu odnotuję taki wzrost zysów.

Maj podsumowanie: 934,43 zł - wszystkie zyski, nagrody otrzymane z ogólnie nazywanych badań online, zadań online, dyskusji online. Tutaj możecie zobaczyć gdzie i ile dokładnie zarobiłam: Moje Nagrody

To jest 400 zł więcej niż w kwietniu. Moim zdaniem naprawdę duża różnica.

Myślałam, że jeszcze będę mogła dodać do tego zarobki z Textbookers, ale coś wypłata ma opóźnienie. Poza tym ostatnio miałam taką sytuację, że moderator cofnął mi jeden tekst bo uznał, że jest on napisany przez AI, co nie było prawdą. Zmieniłam dosłownie dwa zdania i nagle okazało się, że tekst jest ok. A klient wystawił za niego 6. I bądź tu mądry i pisz wierszeWink

Na Fb liczba polubień wzrosła o kolejne 50+. Teraz jest to 914 like/910 obserwujących. Oczywiście nadal sukcesywnie działam, żeby ta liczba rosła.

W społeczności The Street mamy mieć większą miesięczną nagrodę za dyskusję z 50 zł na 100 zł, co jest oczywiście dużym plusemSmile

I to na dziś wszystko. Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 12-06-2023 09:14

Oby nie było tak że thestreet podnieśli o 100% i teraz będą bardziej weryfikować i dla mniej osób wysyłać dziś już 12.06 a kasy brak z tego co wiem niektórzy już dostali w piątek


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 12-06-2023 18:51

(12-06-2023 09:14)Kryspin napisał(a):  Oby nie było tak że thestreet podnieśli o 100% i teraz będą bardziej weryfikować i dla mniej osób wysyłać dziś już 12.06 a kasy brak z tego co wiem niektórzy już dostali w piątek

Mam nadzieję, że tak nie będzie. Może w zależności od banku jedni mają szybciej inni później.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 20-06-2023 17:42

Do jednej ze społeczności Insite dokładnie do The Free Spirits Community poszukiwane są osoby, które znają język angielski. Jeśli chcecie spróbować to proszę wyślijcie mi na PW adres e-mail, na który mam przesłać link do ankiety rekrutacyjnej.