Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 10-03-2023 17:50

(10-03-2023 17:25)ggusiaja napisał(a):  
(10-03-2023 17:01)Kryspin napisał(a):  
(10-03-2023 16:37)ggusiaja napisał(a):  
(10-03-2023 15:52)Kryspin napisał(a):  ggusiaja jesteś Ty może jeszcze w nettrack i zlecałaś przelew w tym miesiącu i Ci doszedł?

Jestem, zleciłam i jeszcze nie doszedł. A mieli wczoraj robić po 9, bo taka była informacja od nich.

Ja do nich pisałem i dziś po 8 mi odpisali że wczoraj po 15 księgowość wysłała informacje że przelewy poszły. Wierzyć mi się nie chce dziś o 9 kolega wysłał mi z banku ING zwykły przelew i doszedł już po 15 a oni też mają z ING.

Właśnie sprawdziła i u mnie jest na koncie. Sprawdź u siebie.


Niestety ostatni przelew mam z thestreet może po 18 do mnie też dojdzie.




No i po 18 doszło.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 10-03-2023 18:42

(10-03-2023 17:50)Kryspin napisał(a):  
(10-03-2023 17:25)ggusiaja napisał(a):  
(10-03-2023 17:01)Kryspin napisał(a):  
(10-03-2023 16:37)ggusiaja napisał(a):  
(10-03-2023 15:52)Kryspin napisał(a):  ggusiaja jesteś Ty może jeszcze w nettrack i zlecałaś przelew w tym miesiącu i Ci doszedł?

Jestem, zleciłam i jeszcze nie doszedł. A mieli wczoraj robić po 9, bo taka była informacja od nich.

Ja do nich pisałem i dziś po 8 mi odpisali że wczoraj po 15 księgowość wysłała informacje że przelewy poszły. Wierzyć mi się nie chce dziś o 9 kolega wysłał mi z banku ING zwykły przelew i doszedł już po 15 a oni też mają z ING.

Właśnie sprawdziła i u mnie jest na koncie. Sprawdź u siebie.


Niestety ostatni przelew mam z thestreet może po 18 do mnie też dojdzie.




No i po 18 doszło.

No to superSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 12-03-2023 18:23

Działa wam może panel MyVoice? Od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 12-03-2023 19:13

(12-03-2023 18:23)obey93 napisał(a):  Działa wam może panel MyVoice? Od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować.

U mnie działa, przed chwilą się zalogowałam i jest ok.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 20-03-2023 10:40

Czeka ktoś z Was ma kasę z norstat? Ja od stycznia i lutego i ciągle piszą że 60 dni . Chore to trochę


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 20-03-2023 14:27

(20-03-2023 10:40)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś z Was ma kasę z norstat? Ja od stycznia i lutego i ciągle piszą że 60 dni . Chore to trochę

Też czekam na pieniądze od nich dokładnie od 10.02, niby 20 zł, a taki problem z realizacjąUndecided


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 20-03-2023 21:43

(20-03-2023 14:27)ggusiaja napisał(a):  
(20-03-2023 10:40)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś z Was ma kasę z norstat? Ja od stycznia i lutego i ciągle piszą że 60 dni . Chore to trochę

Też czekam na pieniądze od nich dokładnie od 10.02, niby 20 zł, a taki problem z realizacjąUndecided

Ja od 04.01 i 06.02 napisałem to standard że mają 60 dni roboczych


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 20-03-2023 22:18

(20-03-2023 21:43)Kryspin napisał(a):  
(20-03-2023 14:27)ggusiaja napisał(a):  
(20-03-2023 10:40)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś z Was ma kasę z norstat? Ja od stycznia i lutego i ciągle piszą że 60 dni . Chore to trochę

Też czekam na pieniądze od nich dokładnie od 10.02, niby 20 zł, a taki problem z realizacjąUndecided

Ja od 04.01 i 06.02 napisałem to standard że mają 60 dni roboczych

Masakra, szczególnie, że to nie są jakieś ogromne kwoty.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 21-03-2023 11:43

Kryspin wywołałeś wilka z lasuSmile Kasa z Norstat przyszła, sprawdź u siebie.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-04-2023 15:30

WitamSmile

Dzisiejszy wpis nie będzie żartem, choć dziś Prima Aprilis. Skończył się marzec, więc czas na podsumowanie.

Tym razem nie będę od razu pisać o zarobkach, choć tez je przedstawię w tym wpisie. Pierwsze i chyba najważniejsze co w tym miesiącu się wydarzyło to odblokowanie moich 2 stron, wyczyszczenie ich z wirusów - i tutaj nie będę ukrywać sama tego nie zrobiłam tylko dzięki pomocy pewnej osoby, która zrobiła kawał dobrej roboty:)Tej osobie bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ Heart

Odblokowanie stron pozwoliło mi na umieszczenie wpisu zamówionego na Linkhouse, choć wcześniej napisałam(zgłosiłam), że nie będę w stanie go opublikować. Widzę, że to czyszczenie stron dało także lekki wzrost zarobków na AdSense (naprawdę minimalnie większy wzrost, ale przy tak małym ostatnio ruchu, aż mnie to zdziwiło). Mam nadzieję, że znów wrócą zarobki z reklam kontekstowych.

To co sobie ostatnio odpuściłam to FB, bo po usuwaniu moich postów, za niby naruszenie zasad itd. jakoś nie miałam ochoty znów tam działać. Jednak trochę czasu upłynęło i pomału dojrzewam do ponownego działania na tej platformie.

Z tego co nowe to zaczęłam działać na Bankrollmob, gdzie powoli sobie zbieram punkty (udzielając się na ich forum) i sprawdzam swoje szczęście w ich grach darmowych, które są dostępne dla każdego użytkownika. Dla tych, którzy chcą spróbować podaje linki:

Reflink: https://www.bankrollmob.com/?t=32105

Czysty link: https://www.bankrollmob.com/

Tutaj oczywiście trzeba być cierpliwym i mieć sporo szczęścia, ale jeśli już trochę czytacie mój dziennik, to pewnie wiecie, że jestem wytrwała i cierpliwa, więc to kolejna strona gdzie powoli, systematycznie działam, żeby mieć z tego choć parę groszy.

Jeśli chodzi o ankiety, badania online, płatne dyskusje, to mam wrażenie, że nadal najlepsze jest Prolific. W ySense niestety ostatnio jest gorzej i tak jak ostatnie miesiące 2022 roku miałam 20-30$ miesięcznie (z jedną aktywną osobą poleconą) tak teraz ledwo 10$ udaje mi się uzbierać. Reszta paneli badawczych raczej w normie. W GFK Moje zakupy troszkę więcej punktów wpada, bo już mam dłuższy staż i dodali punktację za rozszerzenie e-trendy.

Tak wszystko ładnie, pięknie, ale zarobki nadal dość słabo. W marcu udało się łącznie zyskać 754 zł.

Badania online, dyskusje, zadania, płatne reklamy itd.

611 zł

Copywriting - TextBookers:

92 zł

Linkhouse - reklamy kontekstowe, wpisy:

51 zł

Muszę przyznać, że początek tego roku to jakoś nie jest najlepszy i pod względem zarobkowym i zdrowotnym. Poza tym co chwilę wyskakują jakieś nagłe losowe sytuacje, które też nie przynoszą nic fajnego. Oczywiście tak jak mogę sobie radzę, ale widzę sporą różnicę, w porównaniu do zeszłego roku.

Pozdrawiam