Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 25-10-2022 08:14

(25-10-2022 07:43)ggusiaja napisał(a):  
(25-10-2022 06:50)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś na wypłatę z ysense? Ja nigdy nie czekałem tak długo a dziś mija tydzień.

Dziś dostałam, ale czekałam 3 dni robocze, więc u mnie w terminie się zmieścili. Czasem mają lekkie opóźnienia.

Ale się wku***** nie zaglądam na pp jeżeli nie ma maila teraz zaglądam a tam że kasa doszła 20.10 gdybyś nie napisała to dalej bym czekał bo z PayPal nie dostałem informacji że coś doszło


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 25-10-2022 08:34

(25-10-2022 08:14)Kryspin napisał(a):  
(25-10-2022 07:43)ggusiaja napisał(a):  
(25-10-2022 06:50)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś na wypłatę z ysense? Ja nigdy nie czekałem tak długo a dziś mija tydzień.

Dziś dostałam, ale czekałam 3 dni robocze, więc u mnie w terminie się zmieścili. Czasem mają lekkie opóźnienia.

Ale się wku***** nie zaglądam na pp jeżeli nie ma maila teraz zaglądam a tam że kasa doszła 20.10 gdybyś nie napisała to dalej bym czekał bo z PayPal nie dostałem informacji że coś doszło

A nie wpadła Ci od nich wiadomość do spamu? Bo ja jednak zawsze mam od nich wiadomość tzn. z PP.

Poza tym rozumiem Twoje zdenerwowanieWink Dobrze, że zapytałeś, bo przynajmniej sprawdziłeś PP i najważniejsze, że kasa się zgadzaSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 25-10-2022 09:32

(25-10-2022 08:34)ggusiaja napisał(a):  
(25-10-2022 08:14)Kryspin napisał(a):  
(25-10-2022 07:43)ggusiaja napisał(a):  
(25-10-2022 06:50)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś na wypłatę z ysense? Ja nigdy nie czekałem tak długo a dziś mija tydzień.

Dziś dostałam, ale czekałam 3 dni robocze, więc u mnie w terminie się zmieścili. Czasem mają lekkie opóźnienia.

Ale się wku***** nie zaglądam na pp jeżeli nie ma maila teraz zaglądam a tam że kasa doszła 20.10 gdybyś nie napisała to dalej bym czekał bo z PayPal nie dostałem informacji że coś doszło

A nie wpadła Ci od nich wiadomość do spamu? Bo ja jednak zawsze mam od nich wiadomość tzn. z PP.

Poza tym rozumiem Twoje zdenerwowanieWink Dobrze, że zapytałeś, bo przynajmniej sprawdziłeś PP i najważniejsze, że kasa się zgadzaSmile

No właśnie w spam też nic nie mam bo sprawdzam codziennie


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 25-10-2022 09:47

(25-10-2022 09:32)Kryspin napisał(a):  
(25-10-2022 08:34)ggusiaja napisał(a):  
(25-10-2022 08:14)Kryspin napisał(a):  
(25-10-2022 07:43)ggusiaja napisał(a):  
(25-10-2022 06:50)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś na wypłatę z ysense? Ja nigdy nie czekałem tak długo a dziś mija tydzień.

Dziś dostałam, ale czekałam 3 dni robocze, więc u mnie w terminie się zmieścili. Czasem mają lekkie opóźnienia.

Ale się wku***** nie zaglądam na pp jeżeli nie ma maila teraz zaglądam a tam że kasa doszła 20.10 gdybyś nie napisała to dalej bym czekał bo z PayPal nie dostałem informacji że coś doszło

A nie wpadła Ci od nich wiadomość do spamu? Bo ja jednak zawsze mam od nich wiadomość tzn. z PP.

Poza tym rozumiem Twoje zdenerwowanieWink Dobrze, że zapytałeś, bo przynajmniej sprawdziłeś PP i najważniejsze, że kasa się zgadzaSmile

No właśnie w spam też nic nie mam bo sprawdzam codziennie

RozumiemSmile Czyli nauka dla nas wszystkich, żeby też PP od czasu do czasu sprawdzać, nawet jak nie ma wiadomości od nich.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 27-10-2022 08:50

A przenosił ktoś z Was punkty z klubu zdrowia zymetrii? Mi dziś dodali na żółtą zamiast 177 to 220.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 27-10-2022 09:46

(27-10-2022 08:50)Kryspin napisał(a):  A przenosił ktoś z Was punkty z klubu zdrowia zymetrii? Mi dziś dodali na żółtą zamiast 177 to 220.

Nie przenosiłam. Zastanawiam się czy to zrobić bo mam dwa różne maile w tych panelach. Nie wiem czy to nie będzie problemem.

Czyli wyszedłeś na tym lepiejWink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 01-11-2022 15:08

(27-10-2022 08:50)Kryspin napisał(a):  A przenosił ktoś z Was punkty z klubu zdrowia zymetrii? Mi dziś dodali na żółtą zamiast 177 to 220.

A co łączą Zymetrie i jej pochodne? (dawno tam nie byłem).

Na ipsosie jakaś promocja na nagrody jest.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-11-2022 15:48

(01-11-2022 15:08)obey93 napisał(a):  
(27-10-2022 08:50)Kryspin napisał(a):  A przenosił ktoś z Was punkty z klubu zdrowia zymetrii? Mi dziś dodali na żółtą zamiast 177 to 220.

A co łączą Zymetrie i jej pochodne? (dawno tam nie byłem).

Na ipsosie jakaś promocja na nagrody jest.

Nie łączą, ale pozwolili na przenoszenie punktów np. z Klubu Zdrowia do głównego panelu Zymetrii, żeby móc szybciej zbierać punkty i wymieniać na nagrodySmile

Dzięki za info co do Ipsos, 50% zniżki to im się udałoWink Dzięki temu mogę zrealizować nagrodęHuh


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 06-11-2022 13:04

Witam, jak co miesiąc zapraszam na podsumowanie zarobkówSmile

Pierwsza moja refleksja jest taka, że co drugi miesiąc moje zarobki nie przekraczają 900 zł i są na poziomie 800-850 zł. Cóż chciałabym to zmienić, ale wciąż nie wiem do końca jak.

Oczywiście nie zawsze to wynika z braku realizowanych zadań, jednak z tego, że nie wszyscy płacą w wyznaczonym terminie. W październiku miałam taką właśnie sytuacje z badaniem online, które było dwuczęściowe i miałam za nie otrzymać 175 zł. Póki co nie otrzymałam wynagrodzenia i do nich w tej sprawie napisałam. Wiem, że opóźnienia się zdarzają, dlatego też często cierpliwie czekam i piszę wtedy, gdy jest już kilka dni po terminie. Jak sprawa się rozwiąże to dam znać.

Czas na podsumowanieSmile

Ogółem w październiku zarobiłam: 868,33 zł + nagroda za prowadzenie dziennika 100 zł = 968,33 zł

Szeroko rozumiane badania online, zadania online:

718,98 zł (w tym karta podarunkowa do Biedronki za 50 zł)

Pisanie tekstów w TextBookers:

149,35 zł

Nie jest źle, jednak mogło być lepiejWink Dokładne kwoty są podane u mnie na stronie: https://www.dochodplus.pl/index.php/moje-nagrody/

Poza tym w ostatnim czasie opublikowałam na stronie dwa nowe wpisy, więc zapraszam do zapoznania się z nimi.

Na FB zablokowali mi jeden post - być może zbyt często go udostępniałam w krótkim czasie.

Miałam problemy w Adsense, w ogóle nie moja strona wyświetlała się kiedy chciałam edytować ilość reklam na stronie, tylko jakaś chińska. Na szczęście powtórnie wgrałam ads.txt i teraz jest ok.

W Linkhouse zleciłam trzecią małą wypłatę 65 zł.

W Magenet znów wpadł mały bonus miesięczny 1,66$ zawsze to bliżej wypłatyWink

Myślę, że to wszystko na dziś.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - antyk - 06-11-2022 22:32

(06-11-2022 13:04)ggusiaja napisał(a):  Witam, jak co miesiąc zapraszam na podsumowanie zarobkówSmile

Pierwsza moja refleksja jest taka, że co drugi miesiąc moje zarobki nie przekraczają 900 zł i są na poziomie 800-850 zł. Cóż chciałabym to zmienić, ale wciąż nie wiem do końca jak.

Oczywiście nie zawsze to wynika z braku realizowanych zadań, jednak z tego, że nie wszyscy płacą w wyznaczonym terminie. W październiku miałam taką właśnie sytuacje z badaniem online, które było dwuczęściowe i miałam za nie otrzymać 175 zł. Póki co nie otrzymałam wynagrodzenia i do nich w tej sprawie napisałam. Wiem, że opóźnienia się zdarzają, dlatego też często cierpliwie czekam i piszę wtedy, gdy jest już kilka dni po terminie. Jak sprawa się rozwiąże to dam znać.

Czas na podsumowanieSmile

Ogółem w październiku zarobiłam: 868,33 zł + nagroda za prowadzenie dziennika 100 zł = 968,33 zł

Szeroko rozumiane badania online, zadania online:

718,98 zł (w tym karta podarunkowa do Biedronki za 50 zł)

Pisanie tekstów w TextBookers:

149,35 zł

Nie jest źle, jednak mogło być lepiejWink Dokładne kwoty są podane u mnie na stronie: https://www.dochodplus.pl/index.php/moje-nagrody/

Poza tym w ostatnim czasie opublikowałam na stronie dwa nowe wpisy, więc zapraszam do zapoznania się z nimi.

Na FB zablokowali mi jeden post - być może zbyt często go udostępniałam w krótkim czasie.

Miałam problemy w Adsense, w ogóle nie moja strona wyświetlała się kiedy chciałam edytować ilość reklam na stronie, tylko jakaś chińska. Na szczęście powtórnie wgrałam ads.txt i teraz jest ok.

W Linkhouse zleciłam trzecią małą wypłatę 65 zł.

W Magenet znów wpadł mały bonus miesięczny 1,66$ zawsze to bliżej wypłatyWink

Myślę, że to wszystko na dziś.

Pozdrawiam

Ile czasu poświęciłaś mniej więcej na pracę w październiku